Goodfellas vystoupili ve slavném londýnském The Water Rats Doporučený

Kapela Goodfellas má za sebou velice zajímavé léto. Letos absolvovali nejen české festivaly, ale i festivaly v Rakousku a Německu. miniturné odehráli také ve Velké Británii.

Goodfellas Goodfellas Foto: Tereza Havlínková

<Před pár dny se z Britských ostrovů vrátila akustická rokenrolová kapela Goodfellas, která před tamním publikem absolvovala miniturné. Během tohoto čtyřdenního koncertování hudebníci navštívili festivalové prostředí, zahráli v klubu i ve slavném londýnském lokálu. V klubu Craufurd Arms ve městě Milton Keynes se dočkali příjemně zaplněného sálu a stejně tomu tak bylo i ve slavném londýnském The Water Rats, kde začínali Bob Dylan nebo Oasis. V ne příliš vzdálené minulosti v tomto klubu vystupovali například Maroon 5 nebo Katy Perry.

„Je pro nás neskutečným povzbuzením, že se anglické publikum výborně bavilo a hudebně vůči nám bylo úplně otevřené. Sál jsme roztančili stejně jako v Česku, Rakousku nebo kdekoliv jinde. Ani jazyková bariéra nebyla. Je pravda, že na angličtině jsme vždy hodně pracovali, ale stejně to pro nás byla zkouška ohněm. Měli jsme ještě o něco větší respekt než při nahrávání v Americe.“členové Goodfellas

Díky vystoupení v Londýně se kapela vrací s několika novými koncertními termíny, které jsou v plánu již na letošní podzim. Členové kapely jsou z tohoto úspěchu nadšení a prozradili, že prvně měli strach z předsudků vůči „východní“ kapele, ale toto tvrzení prý mohou všem českým kapelám bez starosti vymluvit. Nicméně Goodfellas dodali, že suverenita a přesvědčivost tamních začínajících kapel je o mnoho výš než u většiny našich hudebníků.

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 14. 7. 2019

  Neděle 14. července byla zároveň posledním dnem Masters of Rock 2019, vystoupili Dark Tranquillity, Primal Fear, Children of Bodom. Naplněný areál pobavili glam-metaloví američané Steel Panther a celý festival završili Dream Theater. Z posledního dne Masters of Rock vám přinášíme fotoreportáž.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 13. 7. 2019

  Třetí den letošního ročníku Masters of Rock dominovaly kapely Within Temptation a sólový projekt zpevačky Tarji Turunen. Zpěvačky Sharon den Adel a Tarja Turunen tak zazpívaly i duet Paradise. Dále vystoupila neměcká heavymetalová kapela Rage doprovázena Zlínskou Filharmonií, norové Satyricon či kapela Brainstorm. Z třetího dne festivalu vám přinášíme fotoreportáž.

 • Rammsteini představili v Praze nové album

  Veliká show a prověřené hity. Tak by se dal ve zkratce shrnout zážitek z koncertu skupiny Rammstein, který se konal v úterý 16. července. V den, kdy byl článek vydán, kapela odehrávala právě druhý vyprodaný koncert.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 12. 7. 2019

  Druhý den Masters of Rock přinesl první déšť, ale i různorodý hudební program, jednou z prvních kapel byli například hrdinové Twilight Force nebo také Battle Beast včele se zpěvačkou Noorou Louhimo, Amaranthe s novým albem Helix, hlavními kapelami dne byli Dimmu Borgir a Avantasia Tobiase Sammeta.

Další podobné články