The Amity Affliction mají nové video

Australská partička The Amity Affliction si nedávno na své konto připsala další zářez v podobě desky This Could Be Heartbreak. A právě z této desky kapela vybrala skladbu Fight My Regret, ke které natočila videoklip, jež vzniknul pod taktovkou Ryana Mackfalla.

The Amity Affliction The Amity Affliction Zdroj: Archiv kapely The Amity Affliction

V létě minulého roku vydala kapela The Amity Affliction svoji pátou řadovou desku s názvem This Could Be Heartbreak. Jedenácti skladbové album se tak zařadilo po bok dalších metalcorových alb, které se dostali posluchačům tohoto subžánru do ruky. Zatím poslední počin kapely je prvním, na kterém nespolupracoval kytarista a jeden ze zakládajících členů Troy Brady, jež opustil kapelu před třemi lety. Z původní sestavy, která se dala dohromady v roce 2003, tak zůstal zpěvák čistých vokálů, klávesák a basák Ahren Stringer.

Kapela se znovu ozvala před několika dny, kdy fanouškům naservírovala klip k písni Fight My Regret. Video má na svědomí Ryan Mackfall, který s bandou již spolupracoval, a za sebou má spolupráce s kapelami jako Deftones, Polar nebo Funeral For A Friend.

The Amity Affliction v srpnu vystoupí na festivalu Brutal Assault a rozšíří tak řadu corových kapel na jednom z našich nejoblíbenějších festivalů.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Avatar se hlásí s novým klipem

  Švédská pětice Avatar opět přijede do České republiky a přiveze sebou nejnovější počin, konceptuální album Feathers & Flesh. Tentokrát ho představí pod otevřeným nebem - na plzeňském Metalfestu.  Na zatím posledním albu se nachází i píseň New Land, jež jako singl vyšla v lednu a nyní, po dvou měsících, kapela přišla s její vizuální podobou, která je opět povedená.

 • Architects se vytasili s novým videem

  Architects platí za jednu z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších britských metalcorových kapel současnosti. Loni v květnu vydali sedmé studiové album All Our Gods Have Abandoned Us, ze kterého nyní sdíleli videoklip k písni Gravity.

 • Chelsea Grin vydali deluxe edici nejnovějšího alba

  Chelsea Grin po roce rozvířili vody deathcoru znovuvydáním alba Self Inflicted, které se na trhu poprvé objevilo minulý rok. Deluxe edice nabízí bonusové tracky, které kapela odhalila v průběhu ledna.

 • While She Sleeps posílají další ochutnávku z nového alba

  Úspěšná britská metalcorová kapela While She Sleeps si za chvíli na své konto připíše třetí dlouhohrající album, které jim pomohli zrealizovat fanoušci. Kapela, která za pár měsíců navštíví Českou republiku, z něj vyslala další singl, ke kterému vydali i videoklip.