The Amity Affliction mají nové video

Australská partička The Amity Affliction si nedávno na své konto připsala další zářez v podobě desky This Could Be Heartbreak. A právě z této desky kapela vybrala skladbu Fight My Regret, ke které natočila videoklip, jež vzniknul pod taktovkou Ryana Mackfalla.

The Amity Affliction The Amity Affliction Zdroj: Archiv kapely The Amity Affliction

V létě minulého roku vydala kapela The Amity Affliction svoji pátou řadovou desku s názvem This Could Be Heartbreak. Jedenácti skladbové album se tak zařadilo po bok dalších metalcorových alb, které se dostali posluchačům tohoto subžánru do ruky. Zatím poslední počin kapely je prvním, na kterém nespolupracoval kytarista a jeden ze zakládajících členů Troy Brady, jež opustil kapelu před třemi lety. Z původní sestavy, která se dala dohromady v roce 2003, tak zůstal zpěvák čistých vokálů, klávesák a basák Ahren Stringer.

Kapela se znovu ozvala před několika dny, kdy fanouškům naservírovala klip k písni Fight My Regret. Video má na svědomí Ryan Mackfall, který s bandou již spolupracoval, a za sebou má spolupráce s kapelami jako Deftones, Polar nebo Funeral For A Friend.

The Amity Affliction v srpnu vystoupí na festivalu Brutal Assault a rozšíří tak řadu corových kapel na jednom z našich nejoblíbenějších festivalů.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Dead Daisies vydávají živák a tematicky sdílí videoklip

  The Dead Daisies jsou kapelou, která na scéně rockové muziky figuruje pět let, přesto jsou všichni její členové více než zkušenými hudebníky. Možná i proto loni v srpnu vydali už třetí řadovou desku. A skoro po roce se The Dead Daisies ozývají znovu, tentokrát s prvním živákem.

 • Kvelertak o sobě dávají znovu vědět

  Loňské album Nattesferd norské formace Kvelertak bylo hodnoceno velice pozitivně. Kapela, která letos slaví deset let na scéně, se vrací s novým videem právě z tohoto alba. Klip mapuje život kapely, jež putuje z místa na místo. Vzniknou nějaké záběry i z vystoupení v Praze, které proběhne příští rok v dubnu?

 • Heaven Shall Burn natočili nové video

  Loni na podzim vydala německá metalová formace Heaven Shall Burn svoji další studiovku nazvanou Wanderer. S ní vyrazili na turné, v rámci kterého zavítají za pár dní do Prahy. Zazní i song Corium, ke kterému energická kapela natočila videoklip?

 • Avatar se hlásí s novým klipem

  Švédská pětice Avatar opět přijede do České republiky a přiveze sebou nejnovější počin, konceptuální album Feathers & Flesh. Tentokrát ho představí pod otevřeným nebem - na plzeňském Metalfestu.  Na zatím posledním albu se nachází i píseň New Land, jež jako singl vyšla v lednu a nyní, po dvou měsících, kapela přišla s její vizuální podobou, která je opět povedená.