Foto: Vanilla Fudge, Praha - Nová Chmelnice, 23. 3. 2014

Na Nové Chmelnici vystoupila zmíněná legendární rocková skupina.

Naši republiku navštívila vůbec poprvé. Klub byl tak poměrně plný nedočkavých fanoušků. O příjemné rozehřátí se postarala česká skupina Red Baron band. Po nich bez dlouhého zdržování nastoupili Vanilla Fudge. Fanoušky byli netrpělivě očekáváni. V klubu byla skvělá atmosféra, kapela hýřila úsměvy, publikum reagovalo... Všichni členové skupiny zpívali, sem tam mluvili... Bubnové sólo bez bubnů (jen na paličky) pro mě byla novinka... Prostě dobrý večer. A pro ty, kdo se nedostali, přinášíme alespoň fotoreport.

 

Přehled

 • Místo konání: Praha, Nová Chmelnice
 • Datum: neděle, 23 březen 2014
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Richie Kotzen, Retro Music Hall, Praha, 10. 7. 2019

  V pondělí večer vystoupil v Praze americký kytarista a zpěvák Richie Kotzen. Tento kytarový virtuóz vystoupil v České republice již po několikáté a i tentokrát byl jeho koncert naprosto vynikající. Stejně jako například Jeff Beck či Mark Knopfler proslul Kotzen svojí unikátní technikou hry na elektrickou kytaru bez trsátka. V hodinu a půl dlouhém setu namíchal fanouškům pestrou směsici kytarové hudby spolu s jeho nezaměnitelným zpěvem. Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu.

 • Kabát si ke třicetinám nadělil Po čertech velký turné

  Asi nejpopulárnější česká rocková kapela letos slaví kulatiny. Zatímco dvacáté a pětadvacáté výročí oslavili monstrakcí na pražském Vypichu, pro letošek si připravili hned pět zastávek po celé České republice.

 • Harlej zahrál v Kolíně samé hity

  Nekonečné muzikantské kočování přivedlo kapelu Harlej zpět do kolínského Městského kulturního domu. A jelikož i v polabí stihli za takřka čtvrt století existence nasbírat dost fanoušků, o plný dům a skvělou atmosféru bylo předem postaráno.

 • Harlej se vrátí do Kolína a plánují velkolepou vzpomínku na Vláďu Šafránka

  Stálice české rockové scény, skupina Harlej, vyrazila na jarní turné s prostým názvem Tour Jaro 2019. Ani tentokrát v jeho plánech nechybí zastávka v Městském společenském domě v Kolíně. Kromě toho ale na červen naplánovala vzpomínkový koncert pro svého prvního zpěváka Vláďu Šafránka, na který pozvala kupu významných hostů.