Foto: Vanilla Fudge, Praha - Nová Chmelnice, 23. 3. 2014

Na Nové Chmelnici vystoupila zmíněná legendární rocková skupina.

Naši republiku navštívila vůbec poprvé. Klub byl tak poměrně plný nedočkavých fanoušků. O příjemné rozehřátí se postarala česká skupina Red Baron band. Po nich bez dlouhého zdržování nastoupili Vanilla Fudge. Fanoušky byli netrpělivě očekáváni. V klubu byla skvělá atmosféra, kapela hýřila úsměvy, publikum reagovalo... Všichni členové skupiny zpívali, sem tam mluvili... Bubnové sólo bez bubnů (jen na paličky) pro mě byla novinka... Prostě dobrý večer. A pro ty, kdo se nedostali, přinášíme alespoň fotoreport.

 

Přehled

 • Místo konání: Praha, Nová Chmelnice
 • Datum: neděle, 23 březen 2014
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Harlej zahrál v Kolíně samé hity

  Nekonečné muzikantské kočování přivedlo kapelu Harlej zpět do kolínského Městského kulturního domu. A jelikož i v polabí stihli za takřka čtvrt století existence nasbírat dost fanoušků, o plný dům a skvělou atmosféru bylo předem postaráno.

 • Harlej se vrátí do Kolína a plánují velkolepou vzpomínku na Vláďu Šafránka

  Stálice české rockové scény, skupina Harlej, vyrazila na jarní turné s prostým názvem Tour Jaro 2019. Ani tentokrát v jeho plánech nechybí zastávka v Městském společenském domě v Kolíně. Kromě toho ale na červen naplánovala vzpomínkový koncert pro svého prvního zpěváka Vláďu Šafránka, na který pozvala kupu významných hostů.

 • The Tip zahrají svůj energický set ve Vagonu

  Příznivci přímočarého hard rocku by si ve svých kalendářích rozhodně měli zaškrtnout datum 20. března 2019. Večer se v pražském klubu Vagon představí formace The Tip. Čtveřice mladíků z města country by měla patřit k největším nadějím svého žánru. Podporu poskytnou plzenští Steven Daniels.

 • Na Beat Festu zahrají Uriah Heep a U.D.O.

  Netradiční kombo zvolili pořadatelé letošního ročníku tradičního Beat Festu. V pražském Fóru Karlín vystoupí dvě tělesa dnes již dávno považovaná za klasiky. Každé ovšem v jiném žánru.