Foto: Vanilla Fudge, Praha - Nová Chmelnice, 23. 3. 2014

Na Nové Chmelnici vystoupila zmíněná legendární rocková skupina.

Naši republiku navštívila vůbec poprvé. Klub byl tak poměrně plný nedočkavých fanoušků. O příjemné rozehřátí se postarala česká skupina Red Baron band. Po nich bez dlouhého zdržování nastoupili Vanilla Fudge. Fanoušky byli netrpělivě očekáváni. V klubu byla skvělá atmosféra, kapela hýřila úsměvy, publikum reagovalo... Všichni členové skupiny zpívali, sem tam mluvili... Bubnové sólo bez bubnů (jen na paličky) pro mě byla novinka... Prostě dobrý večer. A pro ty, kdo se nedostali, přinášíme alespoň fotoreport.

 

Přehled

 • Místo konání: Praha, Nová Chmelnice
 • Datum: neděle, 23 březen 2014
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Tip zahrají svůj energický set ve Vagonu

  Příznivci přímočarého hard rocku by si ve svých kalendářích rozhodně měli zaškrtnout datum 20. března 2019. Večer se v pražském klubu Vagon představí formace The Tip. Čtveřice mladíků z města country by měla patřit k největším nadějím svého žánru. Podporu poskytnou plzenští Steven Daniels.

 • Na Beat Festu zahrají Uriah Heep a U.D.O.

  Netradiční kombo zvolili pořadatelé letošního ročníku tradičního Beat Festu. V pražském Fóru Karlín vystoupí dvě tělesa dnes již dávno považovaná za klasiky. Každé ovšem v jiném žánru.

 • Turné Souboj Rebelů kapel Citron a Tublatanka bude pokračovat na jaře

  Společné halové turné česko-slovenských rockových gigantů Citron a Tublatanka se setkalo s kladným přijetím fanoušků po celé České republice i na Slovensku, a tak se všichni zúčastnění rozhodli si ho protáhnout i do příštího roku.

 • Foto: Michael Schenker Fest, Roxy, Praha, 14. 11. 2018

  Prohlédněte si fotoreport z koncertu Michael Schenker Fest, který se konal v pražském klubu Roxy. Koncert proběhl v rámci turné k novému albu Resurrection, které nahrál německý metalový kytarista Michael Schenker se svojí kapelou, která v současné době nese název Michael Schenker Fest. Tato hvězdná sestava se pyšní 4 zpěváky, se kterými tento kytarista během své dlouhé kariéry spolupracoval. Graham Bonnet a Doogie White (oba též působili v kapele Rainbow), Robin McAuley a Gary Barden. Doprovodnou kytaru a klávesy obstaral Steve Mann, basu Chris Glen a za bicí se posadil Ted McKenna.