Foto: Vanilla Fudge, Praha - Nová Chmelnice, 23. 3. 2014

Na Nové Chmelnici vystoupila zmíněná legendární rocková skupina.

Naši republiku navštívila vůbec poprvé. Klub byl tak poměrně plný nedočkavých fanoušků. O příjemné rozehřátí se postarala česká skupina Red Baron band. Po nich bez dlouhého zdržování nastoupili Vanilla Fudge. Fanoušky byli netrpělivě očekáváni. V klubu byla skvělá atmosféra, kapela hýřila úsměvy, publikum reagovalo... Všichni členové skupiny zpívali, sem tam mluvili... Bubnové sólo bez bubnů (jen na paličky) pro mě byla novinka... Prostě dobrý večer. A pro ty, kdo se nedostali, přinášíme alespoň fotoreport.

 

Přehled

 • Místo konání: Praha, Nová Chmelnice
 • Datum: neděle, 23 březen 2014
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 17. 8. 2019

  Poslednímu dni festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově dominovala především Apocalyptica a Udo Dirkschneider (tentokrát se svou skupinou U.D.O.), ale byly tam i další zajímavé prvky.

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 16. 8. 2019

  Prostřední den festivalu Rock Heart pokračoval se spoustou zajímavostí.

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 15. 8. 2019

  Festival Rock Heart dospěl už ke 4. ročníku a vy si ho zde můžete připomenout nebo se podívat,  co jste přišli.

 • Foto: Richie Kotzen, Retro Music Hall, Praha, 10. 7. 2019

  V pondělí večer vystoupil v Praze americký kytarista a zpěvák Richie Kotzen. Tento kytarový virtuóz vystoupil v České republice již po několikáté a i tentokrát byl jeho koncert naprosto vynikající. Stejně jako například Jeff Beck či Mark Knopfler proslul Kotzen svojí unikátní technikou hry na elektrickou kytaru bez trsátka. V hodinu a půl dlouhém setu namíchal fanouškům pestrou směsici kytarové hudby spolu s jeho nezaměnitelným zpěvem. Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu.