Def Leppard vyvolají hysterii v Ostravě a Praze

Po šesti letech se do České republiky vrací ikona britského rocku skupina Def Leppard. Své legendární hity představí českým fanouškům hned dvakrát, 22. května v Ostravě a 23. května v Praze.

Def Leppard Def Leppard Zdroj: www.livenation.cz

 

Legenda britského rocku z 80. a 90. let minulého století vyjíždí příští rok na turné k nově připravované desce, která by měla vyjít v květnu 2015. Kapela Def Leppard, která vznikla v roce 1977 v anglickém Shetfieldu, dnes vystupuje ve složení Joe Elliott - zpěv, Rick Savage - basa, Rick Allen - bicí, Phil Collen - kytara a Vivian Campbell - kytara. Def Leppard se představili v České republice již dvakrát, před dvanácti lety v rámci sólového koncertu v Praze a v roce 2008 na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích. Na svém kontě má kapela 11 studiových alb, mezi něž patří dnes již legendární alba Pyromania nebo Hysteria. Mezi hity, které se zapsaly do historie populární hudby, jmenujme skladby jako Hysteria, Let´s get rocked, Animal nebo Love Bites. Celosvětově Def Leppard prodali okolo 100 milionů alb a patří mezi nejslavnější britské, ale i celosvětové kapely.

 

 

Vstupenky na koncert v ostravské ČEZ Areně 22. května a 23. května v pražské O2 Areně se začaly prodávat 19. listopadu 2014  v síti Ticketportal. Lístky na ostravský koncert se budou prodávat v cenách od 900 do 1390 Kč a na pražský koncert je bude možno zakoupit od 990 do 1490 Kč.

 

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Rammstein rozpálí Prahu za necelý půlrok

  V červenci bude v Praze horko. Ve dvou dnech u nás vystoupí jedna z nejpopulárnějších německých kapel, kterou znají i ti, kteří se jinak tvrdému stylu muziky vyhýbají. Rammstein to 16. a 17. července rozbalí v pražské Eden Aréně.

 • Devin Townsend se vrací do Česka

  Kmotr progresivního metalu Devin Townsend poctí Česko svou návštěvou letos hned dvakrát. Nejprve akustickým vystoupením a později představením zbrusu nové desky.

 • Sólstafir se vrátí do Prahy

  Úspěšná islandská formace Sólstafir se momentálně nachází na koncertní šňůře v Evropě, ve které bude pokračovat i v novém roce. Kapela se tak po dvou letech podívá znovu do České republiky, kde znovu zavítá do Prahy.

 • Foto: Les Triaboliques, Palác Akropolis, Praha, 13. 12. 2018

  Přinášíme vám fotoreport z koncertu britské skupiny Les Triaboliques.