V únoru propukne v Brně největší electroswingový mejdan v Evropě

Swing Thing a Papa Django v únoru oslaví tříleté výročí a pro fanoušky si připravili pořádné překvapení. Do Brna přijedou Caravan Palace DJs a Bart & Baker. Pořadatelé slibují, že to bude největší electroswingová párty svého druhu v Evropě.

Swing Ting a Papa Django Swing Ting a Papa Django Zdroj: oficiální facebook Electro Swing Bohemia

Electro Swing Fever je nejúspěšnější electroswingovou akcí v tuzemsku. Jejím srdcem je dvojice Dj’s Swing Thing a Papa Django. Když se před třemi lety dávali dohromady, nejspíš ještě netušili, jak obrovskou popularitu si díky electroswingu získají. Kromě výsadního postavení na české a slovenské scéně se pánové podívali i do mnoha dalších evropských zemí a zahráli si dokonce i s králem žánru Parov Stelarem. Ten si je už několikrát vybral jako předskokany pro své koncerty v Česku a na Slovensku. A protože nechtějí žádnou komorní oslavu, rozhodli se uspořádat Electro Swing Fever Anniversary - největší electro swingovou párty svého druhu v Evropě.

Fanoušci se mají na co těšit. Kromě dvojice oslavenců, která zahraje speciální set s živými nástroji, se v brněnském Bobycentru představí i celá řada zahraničních hostů, například Caravan Palace DJs, což je duo tvořené Arnaudem Vialem a Antoine Toustou. Jejich hudba založená na vkusném mísení živé hudby s elektronickými prvky a odkazem na jedinečného kytaristu Django Reinhardta je nenapodobitelná.

 

 

Tím ale výčet hostů nekončí. Dalším velkým jménem jsou Bart and Baker. Ti se proslavili hlavně perfektními tanečními remixy swingových skladeb doplněnými tematickými videi. Do třetice se o váš tanec přihlásí italská kapela Swingrowers, která do Brna přiveze zbrusu nový repertoár ze svého nejnovějšího alba. A aby zábava pokračovala až do rána, představí se i známá jména z Electro Swing Bohemia Paolo di Maki a Max W. Jak už je u koncertů v této režii zvykem, hudbu doplní i bohatý doprovodný program, od klasického workshopu swingového tance až po akrobatickou show na lanech.

 

 

Electro Swing Fever Anniversary odstartuje v pátek 20. února 2015 v brněnském Bobycentru. Největší electroswingovou párty svého druhu v Evropě nabídne nabitý Lineup, včetně přidané hodnoty v podobě workshopů a dalších artistických vystoupení. Electroswingový svátek by si určitě neměl nechat ujít nikdo ze skalních fanoušků žánru. Lístky jsou k dostání v předprodeji sítě Ticketpro od sto devadesáti korun.

Přehled

 • Název akce: Electro Swing Fever Anniversary
 • Datum: pátek, 20 únor 2015
 • Místo: Boby centrum Brno
 • Cena: od 190 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019

  Pokračování brněnského Léto festu. Tentokrát kapely Vypsaná fiXa, UDG, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Wanastowi vjecy a Divokej Bill.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 16. 8. 2019

  Na fotogalerii z brněnské zastávky festivalu Léto fest se můžete podívat zde. Vystoupily kapely Mnága a žďorp, Mig 21, Mandrage nebo Monkey Business.