Hlas ČeskoSlovenska: Poslední souboje jsou za námi

Nedělní díl byl ve stylu posledních věcí a řešení problémů. Naposledy soutěžící zpívali pod svými kouči, a navíc se řešila kauza Rytmus versus Simona Fehérová.

David Bisek David Bisek Zdroj: hlascs.nova.cz

Hned zpočátku se řešil duel mezi Simonou Fehérovou a Michalem Chrenkem. Odmlouvání a nespolupráce Simony musely být něco pro Rytmusovo ego. I proto se jistě rozhodl pro Michala.

První duel prvního dubnového dílu přišel v sestavě týmu Pepy Vojtka - Marek Motalík a Daniel Mrózek zpívali singl I Want It That Way od skupiny Backstreet Boys. Ještě před začátkem souboje prosil Mareš o to, aby fanynky poslouchaly hlas a nesoustředily se tolik na zjev. Jak si to vzaly k srdci bylo znát hned při nástupu, kdy u Marka zatleskaly a u Daniela ječely jako smyslů zbavené.

Kluci se nebezpečné písničky chytli, oběma to šlo jako po másle, faktem je, že Daniel je o moc sladší než Marek, který určitě nečekal popíkovou píseň. Rytmus si myslel, že Marek byl lepší hlasově, ale že Daniel by byl pro spolupráci lepší. Podobné si myslela i Dara a Michal David.

 

Hlas lidu, hlas Boží, do dalšího kola postupuje Dan.Pepa Vojtek 

 

Další souboj podstoupily Nikoleta Spalasová a Lenka Libjaková, které dostaly za úkol rozdat si to mezi sebou s hitem Lady Marmelade od Christiny Aguilery. Lépe se určitě jevila Nikoleta, která svým výraznějším hlasem Lenku zastínila.

Pepa Vojtek je pro Nikoletu, Michal David také, Tomi Popovič pro Nikoletu, Rytmus, kouč obou zpěvaček, byl pro Nikoletu. Konečně nešlo o zjev a naběhané kilometry na pódiu. Hlasem totiž byla Nikoleta lepší než Lenka.

Rytmusův tým prozatím nepojal Petr Lexa a Kristýna Daňhelová, kteří si dali rozstřel. Začala Kristýna s písní Avril Lavigne – Big Girls Don´t Cry. Petr byl druhý, samozřejmě se zmínkou, že je divokou kartou Evropy 2. Kristýna měla navrch. Rytmus se rozhodl pro Kristýnu Daňhelovou.

Tým Dary Rolins se chystal na jeden z posledních soubojů mezi Evou Bittoovou a Simonou Hégerovou. I Hate This Part od Pussycat Dolls nevyšla ani jedné. V posledních chvílích holky zpívaly opravdu až falešně, i když závěrečné I Hate This Part Like This vyznělo lépe pro Evu Bittoovou. Do dalších kol postoupila Simona, takže se můžeme těšit na další kola. Alespoň víme, kdo bude nejhorší.

Kylie Minogue a Taio Cruz – co mají krom svého duetu společného? Další souboj. Higher zpívali Michal Kašpar a Lucie Molnárová, údajná hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě. Oba výkony byly naprosto šílené, falešné. Do dalších kol postupuje Michal, který si oddychl, že jde o hlas.

Dalším soubojem prošly Veronika Vrublová, další divoká karta, a Michaela Husárová. Amy Winehouse – Valerie, to byl song, který mezi nimi rozhodoval. Mezi kouči nechtěl sedět asi nikdo, protože holky si byly hlasově hodně podobné. Podle rozhodnutí koučů ale postupuje Veronika, i když Pepa údajně do poslední chvíle nevědel.

Samozřejmě Pepa vybíral dva z těch nejméně dobrých, aby se utkali mezi sebou. A v rozstřelu se utkali Martin Truhlář a Jakub „Jacky“ Pohle. Jacky se předvedl se singlem Always od Bon Joviho, a bylo opravdu co poslouchat. Také zaslouženě postupuje.

V posledním ze soubojů si to rozdala dvojice Nándor Polgáry a Katarina Demská při singlu Falling Slowly od Markéty Irglové a Glena Hansarda. Pro Daru byla Katarina Demská jasnou volbou.

David Bisek byl jedním z posledních, kdo podstupoval rozstřel u Dary. Rihanna a California King Bed rozhodně nebylo nic pro něho. Hlásek jako konipásek, navíc falešný. Rihanna se neobracela v hrobě, ale v posteli určitě. Lenka Jankovská ho svou písní rozhodně převálcovala. Dara se rozhodla pro Davida. Zřejmě ohlucla, když tvrdila, že se rozhodla objektivně, že oba zpívali dobře.

Poslední souboj čekal dvojici od Michala Davida, kluky Arpád Csete a Bruno Adamec. Oba se posadili za klavír a rozjeli písničku You. Koučové se rozhodli dva ku jednomu k Brunovi. Michal David se měl rozhodnout, ale nechal ještě oba zahrát kousek písně na klavír a zazpívat. Po této vsuvce se rozhodl pro Bruna, ačkoli rozhodl hodem mincí.  

Úplně posledním rozstřelem byl souboj mezi Michalem Kašparem a Petrem Kutheilem. Michal se předvedl s písní Easy od Faith No More a Petr to zkusil s What Do You Want From Me. Ani jeden ze songů nepobral ani deset procent z originálu, ale podle Michala Davida byl lepším Petr Kutheil.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články