Vytisknout tuto stránku

Adele nemá konkurenci. Svou sbírku rozšířila i o Oscara

Hlavní slovo v letošním předávání Oscarů měly samozřejmě filmy. Avšak pár cen přistálo také v hudebním rybníčku. Své sošky si odnesly Adele  i Rihanna.

Adele obohatila svou sbírku o další cenu Adele obohatila svou sbírku o další cenu Zdroj: popcrush.com

Britská soulová legenda. Tak je možné po 24. únoru, kdy se rozdávaly Oscary, bez jakýchkoli výčitek nazývat mladou zpěvačku Adele. Ta za svoji ne příliš dlouhou kariéru získala snad všechna ocenění, která mohla. Ve sbírce jí chyběl snad jen Oscar.

To je však již minulost. Adele získala Oscara za píseň Skyfall, která je ústřední melodií nové bondovky. Produkoval ji Paul Epworth. Radost ze získání sošky byla obrovská, Adele se dokonce neubránila slzám.

U bondovek se ještě chvíli zůstalo, to když se na pódiu objevila šestasedmdesátiletá Shirley Bassey a zazpívala legendární píseň Goldfinger. Slavnostní večer svým zpěvem obohatily také Norah Jones či Barbra Streisand.

 

 

Dalším oceněním směřujícím do hudebního nebe byla cena za nejlepší filmovou hudbu. Tu získal film Pí a jeho život.

Večer před předáváním Oscarů již tradičně patří Zlaté malině. Tato cena se soustředí na nejhorší výkony roku. Jedna Malina čekala také na Rihannu. Hořkost ovoce ale neochutnala kvůli hudbě, ale kvůli své roli ve filmu Bitevní loď.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová