Balíkový přepravce GLS vyhlašuje soutěž o hymnu kurýrů Doporučený

Přepravní společnost GLS v rámci oslav 15. výročí v České republice vyhlašuje soutěž o hymnu kurýrů. Zapojit se může každý. Stačí mít hudební talent a nápady na originální chytlavé texty.

Přepravní služba GLS Přepravní služba GLS Zdroj: of.stránky dopravce

Společnost GLS ve spolupráci s Kytary.cz pořádá soutěž o nejlepší skladbu, kterou si budou prozpěvovat kurýři po celé republice. „Originalitě se meze nekladou. Soutěže se mohou zúčastnit kapely i jednotlivci všech hudebních žánrů. Skladba však musí obsahovat minimálně dvě sloky a refrén, přičemž slovo Gé-eL-eS musí alespoň jednou zaznít v celé skladbě,“ vysvětluje pravidla ředitel GLS Česká republika Pavel Včela a dodává: „věříme, že se potvrdí přísloví, co Čech to muzikant.“

Návrhy je možné zasílat do konce srpna, poté porota vybere 10 nejlepších, o kterých rozhodnou fanoušci pomocí hlasování na Facebookové stránce GLS Česká republika.

A o co se hraje? Vítěz obdrží poukaz v hodnotě 50 000 Kč na nákup hudebních nástrojů a příslušenství od partnera soutěže Kytary.cz. Skladby je možné zasílat do 31. srpna 2020 pomocí datového úložiště. Více informací naleznete na webových stránkách přepravce.

 

Napsal(a):

Zanechat komentář