Vytisknout tuto stránku

Black Bull vás vezmou do USA

Pro druhý klip z loňského alba Rock All Night si Black Bull zvolili skladbu Newport Boulevard. A protože nechtějí nic dělat napolovic, vydali se ho natočit do ulic.

Black Bull Black Bull http://www.blackbullrock.cz

Je to už rok, co pražská hard rocková smečka vydala své debutové album Rock All Night. Tehdy ho doprovodila graficky zajímavým videoklipem k písni Ritual. A nezůstalo pouze u něj. Tentokrát padla volba na píseň inspirovanou životem některých členů souboru.

Čtěte také: Alestorm se v novém klipu propili k jádru své existence

"Skladba Newport Boulevard posluchače ve svém textu zavádí na jednu známou ulici na pobřeží Pacifiku, v Orange County v Kalifornii, kde část kapely dříve žila. Tato oblast se nachází nedaleko města andělů, Los Angeles," upřesňuje zpěvačka Lucka Roubíčková, "Začátkem roku 2013 jsem se tam na několik týdnů vrátila a za pomoci dvou kameramanů natočila spoustu záběrů. Basák kapely Otta z nich pak vyrobil nový klip, který kapela právě zveřejňuje. Otta si pohrál nejen se střihem, editací a synchronizací, ale opatřil klip hlavně zajímavou grafikou."

 

Sledujte metal na Facebooku:
 

Dodejme, že video se natáčelo nejen v ulicích v Orange County, ale také u Tichého oceánu a v Silverado Canyonu. Kamer se ujali Joe J. Richman a Milan Kankrlik.

 

 

Sestava Black Bull:

Lucka Roubíčková - zpěv
Filip Šimbera - kytara
Otto Kokštejn - basa
Sváťa Šutera - bicí

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Jirka Mimra