Bon Jovi stále umějí. Po novém singlu přichází videoklip

Because We Can, tak se jmenuje nový singl, kterým na začátku roku američtí rockeři překvapili nejednoho fanouška. Nový hit už nějakou dobu brázdí étery rádií a těší se poměrně velké oblibě i u nás. V těchto dnech navíc Bon Jovi přidávají i zbrusu nový videoklip.

Bon Jovi Bon Jovi Zdroj: Universal Music Czech Republic

Kvalitně zpracovaný počin má na svědomí několikrát oceněný režisér Fischer Stevense. Ten vsadil na jistotu a zaměřil se na klasické rockové pózy, proložené boxerským zápasem. Nečekejte tedy brutálně přeplácané scény známé od popových hvězdiček. Jde o poctivý klip, který dobře odvádí svou práci. A tak se na něj i dobře kouká.

 

{youtube}chXJFjrl-Q4{/youtube}

 

Nový singl je prvním předznamením nové desky What About Now, která by se měla objevit už 25. března. Kromě nového hitu se na ní objeví třeba i filmová píseň frontmana skupiny Johna Bon Joviho Not Running Anymore, za kterou získal nominaci na cenu Golden Globe Awards. Nedočkavci si mohou žhavou novinku zajistit dokonce dříve. Na iTunes začíná exkluzivní předprodej už 12. února.

Všechny zmíněné novinky nikoho dozajista neminou ani na velkém letním turné, v rámci něhož zavítají Bon Jovi i do České republiky. V pondělí 24. června zahrají v pražské Synot Tip Aréně. V prodeji je už jen třetina vstupenek, v případě zájmu tedy raději jednejte zavčasu.

Napsal(a):

Zanechat komentář