Bring Me The Horizon zahrají pro mladé s rakovinou

Sheffieldská skvadra Bring Me The Horizon se příští rok v dubnu zúčastní benefičního koncertu ve prospěch organizace Teenage Cancer Trust, která pomáhá mladým lidem s rakovinou. Bude se jednat o jedinečnou podívanou, jelikož jejich vystoupení doprovodí orchestr.

Oli Sykes, frontman Bring Me The Horizon Oli Sykes, frontman Bring Me The Horizon Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Bring Me The Horizon


Srdce mnoha britských fanynek jistě plesají. 22. dubna bude banda Oliho Sykese hrát v Londýně pro dobrou věc. Bring Me The Horizon se totiž zúčastní benefičního koncertu, ze kterého půjde výtěžek na pomoc mladým lidem s rakovinou. Koncert pořádá organizace Teenage Cancer Trust a lístky půjdou do prodeje 9. prosince za 25 britských liber.

Horizoni letos vydali své páté album s názvem That's The Spirit. Album, které mi opět potvrdilo, že neposlouchat BMTH byla správná volba. Je to muzika bez hlavy a paty, kterou podtrhuje Oliho neschopnost zpívat. Fandové sežerte mě. Jejich účast na benefičním koncertě v ikonické Royal Albert Hall je ale samozřejmě sympatický čin a jsem opravdu zvědavý, jak bude hudba Horizonů znít ve spojení s orchestrem.

Pořadatel BMTH ve své pozvánce označil jako rockovou kapelu, takže možná ani pořádně neví, s kým že vlastně budou mít tu čest. I když on už to možná rock je. Organizace Teenage Cancer Trust nicméně do dnešního dne svou činností nasbírala pomocí předchozích ročníků přes 22 milionů britských liber. Více než půl milionu fanoušků již přijelo podpořit přes dvě stě kapel, mezi kterými najdeme i taková jména jako The Who nebo Frank Turner.

Napsal(a):

Zanechat komentář