Vytisknout tuto stránku

Bros'n'Beasts pokřtí v sobotu svůj nový videoklip

Pokud patříte k příznivcům indie rockové kapely Bros'n'Beasts, nenechte si ujít křest jejich zbrusu nového videoklipu k písni Dark Star.

Bros'n'Beasts Bros'n'Beasts Zdroj: archiv kapely

Už tuto sobotu 2. května v pražském Rock Café kapela pokřtí videoklip k titulnímu singlu nové desky Dark Star. Křtít bude Adrian T.Bell, frontman kapely The Prostitutes, který s kapelou zároveň odehraje i společný koncert. „S Adrianem se známe již delší dobu, je to nejen skvělý muzikant, ale i člověk. Jsme rádi, že jsme udělali dohromady dva koncerty, neboť i když jsme obě kapely stylově trochu jiní, máme podobné vnímání muziky,“ dodává Vojtěch Lambert.

Křest nového videoklipu akustickým setem zahájí talentovaná zpěvačka Alžběta Kolečkářová, která se do povědomí posluchačů dostala především díky soutěži Česko hledá Superstar. A s Adrianem pak Bros'n'Beasts odehrají ještě druhý koncert v plzeňském klubu Anděl 13. května.

 

 


Desku Living in the Now kapela vydala v loňském roce, a zároveň ji koncertně představila na turné po českých městech. U jejího zrodu stál především americký producent Geoff Tysson, který spolupracoval s takovými hvězdami, jakými jsou Duran Duran, Guns'n'Roses či Queens of the Stone Age.

Čtěte také: The Sweet naposledy zaglamujou v Meet Factory

Společné jamování táborské kapely Another Way a frontmana skupiny TBA Scotta De Castro v létě roku 2009 dalo vzniknout materiálu na debutovou desku, jejíž první song Eye Eye byl na podzim téhož roku zařazen do vysílání Óčka. Členy kapely jste pak měli možnost vidět v Noci s Andělem na České televizi, na Bandzone MySpace chudých Tour, v soutěži RGM Livespace (z 500 kapel se probojovali na 3.–4.místo!) či na zimním turné 2011/2012 s kapelou LUNO.
Více informací o kapele či aktuálních koncertech najdete na www.brosnbeasts.cz

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Eva Makovská