čtvrtek, 27 prosinec 2012 10:00

Bullet For My Valentine potěší fanoušky novým albem v únoru

Napsal(a)
Bullet For My Valentine Bullet For My Valentine Zdroj: foto.mv4u.net

Populární metalcoreová banda z Jižního Walesu nastoupila do studia, kde nahrála své čtvrté album s názvem Temper Temper. Novinka vyjde prostřednictvím RCA Records už 11. února.

Opožděný dárek k Vánocům dostanou všichni příznivci Bullet For My Valentine v podobě nového alba Temper Temper. Desku opět produkoval Don Gilmore (Linkin Park, Good Charlotte), který měl na starosti už i přecházející počin Fever.

Frontman Matt Tuck o Temper Temper a spolupráci s Donem řekl: „Pro mě je obrovský kompliment, že se Gilmore tentokrát tolik nezapojil, protože na předešlé desce tomu tak bylo, a tak trochu mi otevřel oči, abych psal písně jinak a přemýšlel o nich. Takže na tomto albu mě nechal pracovat bez jeho větších připomínek, což je pro mě veliký kompliment, protože to znamená, že jsem to udělal dobře sám. Takže jo, určitě jsme tuhle desku zvládli.

 

 

Tuck dodává: „Jsme pořád na vrcholu v našem stylu hudby. Myslím, že se ani nikdo opravdu moc nesnaží nás převálcovat. Takže jsme tak nějak trochu ubrali nohu z plynu už u Fever a u alba, které jsme nahráli nyní, jsme zase trochu ubrali – ne protože bychom si nemysleli, že lidé nechtějí slyšet tvrdou hudbu, vlastně jsme ji udělali tvrdší tím, že jsme zpomalili - někdy méně je více.

Bullet For My Valentine již do světa vypustili dvě ochutnávky z nového alba. První z nich je singl a zároveň videoklip k písni Temper Temper a druhým singlem z nové desky je song Riot, který bude jako videoklip zpracován také.

 

 

 

Pokud se vám moc nezamlouvá zpomalující se směr, kterým se Bullet For My Valentine na nové desce vydali, rozhodně byste neměli přehlédnout AxeWound, což je vedlejší projekt Tucka. Jejich debutové album Vultures vyšlo začátkem října a na něm je rozhodně plynový pedál stlačen až na podlahu.

Bullet For My Valentine - Temper Temper
Datum vydání: 11. 2. 2013Bullet For My Valentine Temper Temper
Formát: CD
Vydavatel: RCA Records
Seznam skladeb:

01. Breaking Point
02. Truth Hurts
03. Temper Temper
04. Pow
05. Dirty Little Secret
06. Leech
07. Dead to the World
08. Riot
09. Saints n Sinners
10. Tears Don't Fall (Part 2)
11. Livin Life (On The Edge of A Knife)

Deluxe edice obsahuje bonusové skladby:

12. Not Invincible
13. Whole Lotta Rosie (nahráno v "Live Lounge" show BBC Radio 1)
14. Scream Aim Fire (nahráno v "Live Lounge" show BBC Radio 1)

Další články

 • Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy

  Jelikož se návrat ztracených synů Michaela Kiskeho a Kaie Hansena do sestavy Heloween setkal s ohromujícím zájmem a následující turné Pumpkins United (se dvěma zastávkami v České republice) dokázalo po celém světě nalákat natřískané stadiony nadšených fanoušků, bylo zjevné, že nemůže následovat nic jiného než další studiovka. Kapela práce na ní potvrdila, ale žádné bližší informace neposkytovala. Až dosud.

 • Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí

  Do Vánoc zbývá méně jak měsíc a vánoční nákupy nabírají na obrátkách. Pokud chcete na dárcích nějakou tu korunu ušetřit, je ideální nakoupit je v rámci akce Black Friday. Podívali jsme se proto do obchodu Mobil Pohotovost a vybrali ty nejzajímavější kousky.

 • Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest

  Asi nejlepší sestavu vystupujících si na příští rok nachystali pořadatelé příštího ročníku vizovického festivalu Masters of Rock. Nejvýraznější akvizicí jsou bezesporu metaloví pionýři Judas Priest, ale tím výčet zajímavých jmen ani zdaleka nekončí.

 • Erar Ešus na desce Hlavně z toho nedělejme muziku klame tělem Erar Ešus na desce Hlavně z toho nedělejme muziku klame tělem

  Rázovitý Moravskoslezský kraj vyprodukoval v minulosti kupu svébytných umělců všemožných směrů i stylů a hudba není výjimkou. Kapela Erar Ešus svůj ostravský původ nezapře, ani kdyby chtěla. Hudební scénou v naší zemi asi nezatřese, přesto by byla chyba nedat jejímu novému albu šanci.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };