Bullet For My Valentine potěší fanoušky novým albem v únoru

Populární metalcoreová banda z Jižního Walesu nastoupila do studia, kde nahrála své čtvrté album s názvem Temper Temper. Novinka vyjde prostřednictvím RCA Records už 11. února.

Bullet For My Valentine Bullet For My Valentine Zdroj: foto.mv4u.net

Opožděný dárek k Vánocům dostanou všichni příznivci Bullet For My Valentine v podobě nového alba Temper Temper. Desku opět produkoval Don Gilmore (Linkin Park, Good Charlotte), který měl na starosti už i přecházející počin Fever.

Frontman Matt Tuck o Temper Temper a spolupráci s Donem řekl: „Pro mě je obrovský kompliment, že se Gilmore tentokrát tolik nezapojil, protože na předešlé desce tomu tak bylo, a tak trochu mi otevřel oči, abych psal písně jinak a přemýšlel o nich. Takže na tomto albu mě nechal pracovat bez jeho větších připomínek, což je pro mě veliký kompliment, protože to znamená, že jsem to udělal dobře sám. Takže jo, určitě jsme tuhle desku zvládli.

 

 

Tuck dodává: „Jsme pořád na vrcholu v našem stylu hudby. Myslím, že se ani nikdo opravdu moc nesnaží nás převálcovat. Takže jsme tak nějak trochu ubrali nohu z plynu už u Fever a u alba, které jsme nahráli nyní, jsme zase trochu ubrali – ne protože bychom si nemysleli, že lidé nechtějí slyšet tvrdou hudbu, vlastně jsme ji udělali tvrdší tím, že jsme zpomalili - někdy méně je více.

Bullet For My Valentine již do světa vypustili dvě ochutnávky z nového alba. První z nich je singl a zároveň videoklip k písni Temper Temper a druhým singlem z nové desky je song Riot, který bude jako videoklip zpracován také.

 

{soundcloud}https://soundcloud.com/bulletformyvalentine/riot{/soundcloud}

 

Pokud se vám moc nezamlouvá zpomalující se směr, kterým se Bullet For My Valentine na nové desce vydali, rozhodně byste neměli přehlédnout AxeWound, což je vedlejší projekt Tucka. Jejich debutové album Vultures vyšlo začátkem října a na něm je rozhodně plynový pedál stlačen až na podlahu.

Bullet For My Valentine - Temper Temper
Datum vydání: 11. 2. 2013Bullet For My Valentine Temper Temper
Formát: CD
Vydavatel: RCA Records
Seznam skladeb:

01. Breaking Point
02. Truth Hurts
03. Temper Temper
04. Pow
05. Dirty Little Secret
06. Leech
07. Dead to the World
08. Riot
09. Saints n Sinners
10. Tears Don't Fall (Part 2)
11. Livin Life (On The Edge of A Knife)

Deluxe edice obsahuje bonusové skladby:

12. Not Invincible
13. Whole Lotta Rosie (nahráno v "Live Lounge" show BBC Radio 1)
14. Scream Aim Fire (nahráno v "Live Lounge" show BBC Radio 1)

Napsal(a):

Zanechat komentář