Bývalí členové Megadeth zakládají vlastní kapelu

Bubeník Shawn Drover a kytarista Chris Broderick, kteří na konci listopadu opustili skupinu Megadeth za typicky bouřlivých okolností, se rozhodli vytvořit vlastní kapelu. Ke dvojci se připojil zpěvák Henry Derek Bonner, jenž opustil ameriskou skupinu Scar The Martyr. Zatím nepojmenovaná trojice spolu již nahrála šest demoskladeb.

Bývalí členové Megadeth rozjíždějí vlastní hudební projekt Bývalí členové Megadeth rozjíždějí vlastní hudební projekt Zdroj: Armiofficial.com

Když 25. listopadu loňského roku oznámil talentovaný bubeník Shawn Drover svůj odchod z Megadeth, uvedl jako hlavní důvod svého odchodu touhu "věnovat se vlastním hudebním zájmům". Poté co se k němu přidal i další spoluhráč Chris Broderick, který z obdobných důvodů taktéž opustil kapelu, začali fanoušci s napětím očekávat, co tahle spolupráce přinese. Dle posledních zpráv to vypadá, že toto čekání už nebude dlouho mít dlouhého trvání.

"Momentálně již s Chrisem máme napsán veškerý materiál pro náš debut," uvedl v nedávném rozhovoru Drover, jenž je hlavní hybnou silou nového uskupení. "Henry Bonner, který je naším zpěvákem, s námi již nahrál šest demo skladeb a všechny mají stoprocentní metalový zvuk. Některé jsou brutálně agresivní a rychlé, jiné zase více mainstreamové a přístupné průměrnému heavymetalovému posluchači."

Na očekáváný dotaz, zdali skladby nahrané trojicí patří mezi materiál, který Chris Broderick původně psal pro Megadeth, kytarista odpověděl: "Některé z nich ano, u jiných bych si říkal: 'Tohle není vhodné pro Megadeth.' Jsem zvyklý psát velice komplexní věci a když jsem psal pro Megadeth, musel jsem se hlídat, abych tu komplexnost a nápady udržel v jistých mezích. To jsou jedny z věcí, které mi při skládání svazovaly ruce."

.

Chris se také vyjádřil k tématu pojmenování kapely. "Máme v hlavě spoustu jmen. Je tu však ten problém, že v současnosti existuje nepřeberné množství kapel, a tak musíme projet ochrenné známky a zjistit, jaká z nich jsou dostupná. Rád bych vám řekl, o jakých jménech uvažujeme, ale s tím chceme počkat až na oficiální tiskové prohlášení. Do té doby již budeme mít i smlouvu s nahrávacím studiem."

"Je tu spousta skvělých věcí, které zatím nemůžeme odhalit," pokračuje ve vábení Drover. "Ale vězte, že tvrdě makáme na tom, abychom pro vás připravili nejlepší heavy metal, který umíme." Tak se tedy nechme mile překvapit.

Napsal(a):

Zanechat komentář