Cartonnage svůj Apple Pie podávají zadarmo na stříbrném podnose internetu

Elektro-popové duo Cartonnage nedávno probudilo k životu novou skladbu s názvem Apple Pie. Píseň pro všechny singles, kterou uvedli na únorovém koncertu v Akropoli, umístili Cartonnage na internet a je možné stáhnout si ji zadarmo.

Cartonnage Cartonnage Foto: Maya D. Liskovec

Apple Pie je novým singlem, nad nímž Cartonnage trávili minuty svého volného času. Singl vyšel již také samostatně na hudebním nosiči. A i když v současnosti kapela pracuje na novém albu, Apple Pie na něm nebude. Cartonnage se nechali slyšet, že tato skladba byla jen jakýmsi dárkem, kterým chtěli udělat radost nejen všem nezadaným.

„Tuhle skladbu jsme se rozhodli věnovat všem singles, kteří ač hledají, stále nemohou najít svůj vhodný protějšek. Což je bohužel smutným fenoménem této doby.“ Vanda Choco

Ačkoli byla skladba věnována všem nespárovaným jedincům, Vanda Choco v jejím závěru vzkazuje, že nikdo není sám. Toto tvrzení ještě podpořila přebalem singlu, na kterém se nacházejí dva chrti. Jedná se o animaci zpěvaččiných vlastních psů. Zobrazení páru má přinést štěstí v lásce. Tak i Cartonnage doufají, že s každým soustem jejich koláče posluchači ochutnají nové chutě lásky.

Cartonnage svůj nový singl uveřejnili na bandzone, kde je možné si jej také zdarma stáhnout. První den života Apple Pie si ho stáhlo více než sto padesát lidí. Buďte také mezi nimi a ochutnejte koláč, který vám nenabídne žádná cukrárna světa.

Napsal(a):

Zanechat komentář