Cavalera Conspiracy se chlubí další písní, nové album je na dohled

Cavalera Conspiracy, americká thrash-death metalová skupina s  brazilskými kořeny, vypouští do světa další ochutnávku z  plánovaného alba Pandemonium – Babylonian Pandemonium.
Cavalera Conspiracy v čele s Maxem Cavalerou pouští do světa novou píseň z plánované desky Pandemonium Cavalera Conspiracy v čele s Maxem Cavalerou pouští do světa novou píseň z plánované desky Pandemonium Zdroj: Cavaleraconspiracy.com
 
Každý, kdo má rád brazilské kapely Sepultura a Soulfly, by si rozhodně neměl nechat ujít další z  vydařených počinů energetického a kreativního frontmana Maxe Cavalery: Cavalera ConspiracyTato skupina, založená Maxem a jeho bratrem Iggorem, hodlá na svět zaútočit v  pořadí již třetí deskou, ze které jsme již měli tu čest slyšet píseň Bonzai Kamikazi. Nyní světlo světa spatřila další skladba, kterou je již zmíněná Babylonian Pandemonium. V  té nechybí rychlé kytarové party ani charakteristický Maxův vokál, připomínající svou atmosférou staré nahrávky Sepultury z  dob, kdy v  ní ještě Max působil.
 
Nekompromisní nahrávka se zdá být slibnou a silnou částí celého nadcházejícího alba, kterého bychom se měli dočkat již 4. listopadu tohoto roku. „Frontman Max Cavalera spěchá do boje se vzteklým řevem, nechávaje svého bratra bubnovat ty nejhrubší části, a strčí svůj prst do otevřené rány,“ prohlásila skupina metaforicky o novém albu, které by tak mělo přinést pořádný náklad správně tvrdé hudby.
 

{youtube}PQYEZO-Dr-A{/youtube}

 

Nechme se tedy překvapit, čím nás Cavalera Conspiracy zahltí během dalších týdnů. Bude-li však celé album podařené podobně jako Babylonian Pandemonium, máme se zřejmě na co těšit.
Napsal(a):

Zanechat komentář