Crazy Lixx jsou zase kompletní

Fanoušci švédských hair metalistů Crazy Lixx jásají. Po tom, co kapelu v srpnu loňského roku opustili oba kytaristé a její osud byl lehce nejistý, si konečně můžou oddechnout. Noví kytaristé nalezeni, může se jet dál!

Crazy Lixx mají dva nové kytaristy Crazy Lixx mají dva nové kytaristy Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Crazy Lixx

Že kapelu opustí nějaký její člen, není až zas tak neobvyklé, ale že kapelu opustí oba její kytaristé a ve stejnou dobu? To už je na jednoho trochu moc. I to se občas stává. Kluci z Crazy Lixx by mohli vyprávět. Naštěstí se tím nenechali moc rozhodit a hned se pustili do hledání vhodných náhradníků.

Už pár červencových koncertů se kytarista Edd Liam nemohl z osobních důvodů zúčastnit. Na těchto show ho zaskočil Jens Lundgren. V tuto dobu ale nikdo ještě netušil, že Edd o měsíc později kapelu opustí a Jens se stane stálým členem kapely.

Společně s Eddem kapelu opustil i Andy Dawson. Kdo ale zaujme jeho místo? Chlapci hledali a hledali a hledali.... Až 1.2.2016 vypustili do světa video k písni All Looks, No Hooks z alba Crazy Lixx z roku 2014. V klipu představili oba nové kytaristy – již zmíněného Jense Lundgrena a Chrisse Olssona známého z Dirty Passion.

 


„Přijali jsme dva místní kluky se spoustou zkušeností v oboru a jak se věci ukázaly, opravdu myslím, že fanoušci budou mít pocit, že jsme dali dohromady nový, skvělý line-up Crazy Lixx. V současné době zkoušíme fanoušky oblíbené kousky z naší diskografie a zní to pevněji, cíleněji a lépe než kdy před tím. Nemůžu se dočkat, až vyjdeme s touhle partou na pódium." řekl o změnách v kapele zpěvák Danny Rexon.

Vypadá to, že se opravdu máme na co těšit. Jen škoda, že skupiny jako je třeba tahle, nezabloudí do těch našit luhů a hájů častěji.

Nové složení kapely: Danny Rexon - zpěv, Joél Cirera - bicí, Jens Sjöholm - basa, Chrisse Olsson - kytara, Jens Lundgren - kytara

Napsal(a):

Zanechat komentář