Dimmu Borgir se probouzejí ze spánku

Norští black metaloví velikáni se po letech opět začínají věnovat tvorbě nových písní a pravděpodobně i přípravě nové desky. O nové tvůrčí činnosti se lehce zmínil frontman kapely Shagrath. Čeká nás snad comeback v podobě dalšího alba?

Dimmu Borgir jsou opět tvůrčí: blíží se comeback? Dimmu Borgir jsou opět tvůrčí: blíží se comeback? Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Dimmu Borgir

Dimmu Borgir, kapela, stojící na nenásilné straně norského black metalu, se po pěti letech konečně probírá z letargie a nečinnosti. Podle nových zpráv od zpěváka Shagratha skupina vymýšlí nové kytarové rify a pracuje ve studiu. Letmo fanouškům i naznačil, že se možná blíží nová deska a s ní kdoví, třeba i velký comeback.

Frontman kapely se také na svém facebooku před několika dny pochlubil fotkou měsíce a sklenice vína: „Po devíti hodinách velmi intenzivní práce ve studiu je čas na zaslouženou sklenku Chardonnay... Vzdáváme čest dnešnímu úplňku a jeho síle, energii a všem nočním stvůrám- pro naši další inspiraci. Kdykoliv v blízké době je přeci čas na velký návrat."

Jak vidno, Dimmu Borgir se dozajista chystají udeřit na black metalovou scénu novým albem. A nutno říct: Už bylo načase! Své poslední album s názvem Abrahadabra totiž „Dimáči" vydali již před pěti lety. Od té doby je v jejich táboře klid a kromě několika výpadů na festivaly se do žádné činnosti kluci příliš neměli. Držíme proto všechny palce!

Napsal(a):

Zanechat komentář