Eddie Stoilow jedou na EURO! Zahrají pro reprezentaci

Stále oblíbenější skupina Eddie Stoilow opět pustí za bicí jednoho z nejlépe placených fotbalistů světa, českého reprezentanta, brankáře Petra Čecha. Své společné umění předvedou v Českém domě ve Wroclavi.

Eddie Stoilow opět zahrají společně s Petrem Čechem Eddie Stoilow opět zahrají společně s Petrem Čechem Zdroj: Johana Turner

Kapela točící se kolem Jana Žampy se rozhodně nenudí, ještě nedávno měli boxerský zápas s českými celebritami při natáčení klipu Elita a nyní již myslí na fotbal. Vyráží totiž na UEFA EURO 2012 do Polska. Ovšem nikoli kopat, kopák a bicí sestavu si naopak přibalí gólman Petr Čech.

Náš bubeník nežárlí, ovládá čtyři nástroje, takže s námi hraje na druhou kytaru. Pete neřekne o fotbalu ani slovo, je to dříč a hraje srdcem. Na koncert se moc těšíme.Honza Žampa

Koncert, na kterém nazkoušeli nejen vlastní repertoár, ale také pecku od Nirvany, proběhne 10. června v Českém domě ve Wroclavi. Dokonce už mají odzkoušíno. 

„Hudba mě vždycky nesmírně bavila a hra na bicí je při mém psychicky náročném povolání balzámem na duši,“ nechal se slyšet Petr Čech. „Proto jsem rád, že jsem našel v Eddie Stoilow partu, jež mne vzala mezi sebe a díky které si mohu hudbu vychutnat naplno. Už se nemohu dočkat, až spolu odehrajeme další gig,“ dodal ještě.

Mimo jiné připravují Eddie Stoilow opět léto plné festivalového hraní a také výroční CD. Příští rok (2013) oslaví totiž kapela celých deset let své existence. 

Napsal(a):

Zanechat komentář