Fanoušci letního LIRu už znají první jména účinkujících

Noisia, The Upbeats, Optiv & BTK nebo třeba Wilkinson jsou jen jedna z mnoha známých jmen, která nám představí letošní letní drumandbassový festival Let It Roll. Ten se bude konat 2. a 3. srpna v benešovském areálu bývalých kasáren.

Trojice Noisia se znovu objeví na letním festivalu Let It Roll Trojice Noisia se znovu objeví na letním festivalu Let It Roll Zdroj: noisia.nl

Pořadatelé hudebního festivalu Let It Roll si tento rok dávají na line-upu velmi záležet. Jedním z největších úspěchů je příjezd nizozemského tria Noisia, ve který fanoušci tohoto festivalu doufali už několik le$t. Naposledy se totiž objevili na LIRu v roce 2009, kde slavili velký úspěch.

 

 

Dalším v poslední době velmi úspěšným jménem je Optiv & BTK. Tato dvojka má i společné album, nesoucí název Dirty Tricks. Na LIRu se společně objeví poprvé a není pochyb o tom, že jejich společná show bude rozhodně velkolepá.  BTK se objevil v Praze naposledy konci loňského roku v pražském clubu Cross, avšak pouze sám.

Mimo jiné se na openairku objeví britsko-norská dvojka Calyx &Teebee, která se stává v Česku velmi populární. Společně už navštívili loňský letní Let It Roll a objevili se i na zimním slovenském LIRu. The Upbeats se zde objevili minulý rok, a to na pražském Imagination Festivalu, který rovněž slavil obrovský úspěch. Jako posledního je nutné zmínit ještě Wilkinsona, plnohodnotného člena RAM Records.

Čtěte také: Zimní Let It Roll zničil pražské Holešovice

Letní Let It Roll pro své příznivce připravuje i další novinky, jako je nová lokalita a nový termín konání. O dalších aktualitách týkajících se tohoto festivalu budeme fanoušky průběžně informovat.

Zanechat komentář