Fast Food Orchestra vyráží na turné do Izraele

Jedna z nejpopulárnějších domácích kapel na poli ska a reggae, Fast Food Orchestra, bude brázdit pódia v Izraeli. V rámci svého týdenního turné po této zemi se představí ve městech jako Tel Aviv, Jeruzalém nebo Netanya a na jednom z největších festivalů v zemi Yaroot Menashe Festival. Na turné je doprovází další česká kapela, Niceland.

Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Zdroj: facebook.com/fastfoodorchestra

 

Kapela Fast Food Orchestra působí na naší hudební scéně již více než patnáct let a za tu dobu stihla vydat několik desek a vystoupit na pódiích nespočtu klubů a festivalů po celé Evropě. Jejich koncerty kombinující především ska, reggae a urban music, ale i další žánry, se staly pověstnými pro svou živelnost. Stejné oblibě jako jejich koncerty se těší i jejich alba, například poslední Wanted for Cooking nebo předchozí Urban Menu, které dokonce vyšlo v USA a Japonsku.

Turné mimo domácí končiny, které odstartuje koncert 1. května, není pro Fast Food Orchestra žádnou novinkou. V posledních letech kapela absolvovala například evropské turné s legendární ska kapelou The Toasters, koncertní turné v Brazílii a před dvěma lety vystoupili právě také v Izraeli. Že jim zahraničí není cizí, potvrzuje i jejich poslední klip k singlu Karma Holiday, který natočili v německé metropoli, Berlíně.

 

 

Nyní chce skupina v Izraeli navázat na své minulé úspěšné turné. Na začátku celého projektu byla nabídka pořadatelů festivalu Yaroot Menashe Festival, aby kapela obohatila jeho letošní program. V té souvislosti se formace rozhodla uspořádat více než jeden koncert. „Náš velký dík patří Marině Šternové z české ambasády v Tel Avivu, která nám pomohla domluvit další koncerty i finanční podporu turné,“ řekl Filip Vondrášek, frontman kapely.

Po izraelském turné Fast Food Orchestra se na kluky mohou fanoušci opět těšit i doma. Na léto mají naplánovanou spoustu koncertů, tak si je nenechte ujít.

Napsal(a):

Zanechat komentář