Vytisknout tuto stránku

Finalisté SuperStar poprvé na luxusní stagi

V neděli 17. března se finalisté SuperStar 2013 objeví na pódiu a budou zpívat živě. Šestnáctka největších talentů z České republiky a Slovenska se v pátek poprvé postavila na luxusní stage a vyzkoušela si, jaké to je zpívat ve velkém prostoru s mikrofonem.

Scéna postavená speciálně pro přímé přenosy SuperStar 2013 Scéna postavená speciálně pro přímé přenosy SuperStar 2013 Zdroj: TV Nova

SuperStar 2013 se přesunula z castingových studií a divadla do haly. Zde vyrostla velká stage, která dominuje osvětlovací technikou. Na pódiu se budou každou jarní neděli objevovat finalisté a budou ukazovat, zda postoupili do kol přímých přenosů právem.

Stage za deset milionů korun, která bude svědkem zrodu nové SuperStar, ohromila nejednoho soutěžícího. Někteří si velkolepou atmosféru celého prostoru užívali na sto procent, jiní oněměli. Nejednou bylo možné ze šatny zalslechnout slova to je mazec. Kromě scény ale organizátoři připravili pro šestnáctku vyvolených také nové bydlení. Letošní nová éra upustila od ubytování v hotelu. Všichni finalisté budou bydlet společně v jedné vile. Jaké prostory mají její obyvatelé k dispozici, se můžete podívat zde.

Napsal(a):
2 komentáře

Nejnovější od Alena Uhlířová

2 komentáře