Jasná páka vyráží příští týden na turné

Skupina Jasná páka vydala na jaře svou první oficiální desku s názvem Černá deska a příští týden rozjíždí turné NO SEX NO DRUGS TOUR 2014 čítající 15 zastávek včetně Bratislavy.

Jasná páka Jasná páka zdroj: www.liberec-me-bavi.cz

Celému turné, které bude začínat 18. září ve středočeských Čelákovicích, předcházely dva letní koncerty na festivalech ve Slavonicích a v Trutnově. Byla to tak skvělá příležitost otestovat nový materiál na publiku. A je doopravdy na co se těšit, jelikož nová deska je vynikající.

Největšími taháky je samozřejmě sestava Jasné páky ve složení Michal Ambrož, David Koller, Vladimír Zatloukal, Petr Váša, Radovan Jelínek, Marek Minárik, Magdalena Krištofeková a Pája Táboříková.

Nápad obnovit Jasnou páku se zrodil v hlavě Michala Ambrože a Davida Kollera, kteří se rozhodli, že po dlouhých 25 letech dají kapelu opět dohromady. Původně šlo pouze o to oprášit a zahrát si staré pecky. Postupem času kapela začala pracovat i na novém materiálu, impulsem pro nahrání pak bylo 30leté výročí vydání článku "Nová vlna se starým obsahem" v komunistickém plátku Tribuna.

Chcete-li opět slyšet staré pecky a ty ještě starší a zároveň si poslechnout i nové písně Jasné páky, neváhejte a vyražte na nějakou z 15 zastávek. Přesný rozpis míst, kde na Páku narazíte hledejte na www.jasnapaka.cz

Sledujte rock na Facebooku:
 
 

Napsal(a):

Zanechat komentář