KOFE-IN zahrají před Daughtry

Jak jsme již informovali, američtí rockeři Daughtry přijedou v neděli 16. března 2014 do pražského klubu Roxy. Jako předkapela se představí KOFE-IN.

KOFE-IN KOFE-IN Foto: Dalibor Konopáč

Opavsko-pražskou skupinu KOFE-IN není třeba dlouze představovat, díky jejím hudebním úspěchům o ní často můžeme číst na stránkách deníků či internetových magazínů. V letošním roce je dokonce její nová  deska Dobré nebe nominována v anketě Žebřík na album roku. Výsledky ankety budou známy již tuto sobotu.
Začátkem března kapela KOFE-IN zveřejnila nový videoklip k písni Projíždíme krajinou, kterou najdete právě na nominovaném albu. Videoklip natáčeli na Islandu. Za kameru se postavil Radek Pekař a střih si vzal na starost David Hofmann. „Temná a divoká atmosféra Islandu nás učarovala natolik, že jsme přes zákaz vstupu na ledovec bez profesionálního průvodce zariskovali a klip tam natočili. Pravdou ale je, že když jsme v bezprostřední blízkosti ledovce, kde je země hodně podmáčená, několikrát za sebou zapadli po kolena do směsi vyvřelin, bahna a vody, příjemné to opravdu nebylo,“ vzpomíná na dobrodružný vznik klipu jeden z členů kapely Jan Kunze.  

 

{youtube}WBFiFWR-zNQ{/youtube}

 

Nové písně z alba Dobré nebe jistě zazní na koncertě spolu se známými hity. Nejinak tomu bude i u kapely Daughtry, která také přijíždí představit svou novou desku Baptized, která spatřila světlo světa koncem listopadu loňského roku. Zda bude mít takový úspěch jako jejich předešlá alba, ukáže čas.


Čtěte také Daughtry: Za necelé dva měsíce v Roxy


Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Eventim za jednotnou cenu 590 korun.

Napsal(a):

Zanechat komentář