Koncert Paula Simona a Stinga se definitivně ruší

S velkou lítostí jsme nuceni oznámit, že koncerty Paul Simon & Sting On Stage Together, které se měly uskutečnit tento pátek 13. března v Krakov Areně a v sobotu 14. března v pražské O2 Aréně, se tímto ruší.

Paul Simon & Sting Paul Simon & Sting Zdroj: pořadatel koncertu

Jak již bylo uvedeno dříve tento týden, Sting byl donucen odložit své koncerty poté, co mu byla diagnostikována chřipka a s vysokými horečkami se nyní, na příkaz lékaře, zotavuje doma v New Yorku.
Během uplynulých dvou dnů bylo vyvinuto maximální úsilí k přeložení obou koncertů. Bohužel vzhledem k existujícím závazkům obou umělců a jejich velmi nabitému koncertnímu kalendáři nebylo možné zajistit náhradní termíny. Oba umělci hluboce litují zklamání, které způsobili svým fanouškům, omlouvají se za komplikace a děkují za pochopení.

Čtěte také: Sting a Paul Simon společně na jednom pódiu

Vracení vstupného za pražský koncert bude probíhat od 18. 3. 2015 do 31. 5. 2015 dle následujících parametrů:
1/ platba rezervovaných vstupenek nebo jejich přímý nákup u prodejce – vstupné se vrací v místě zakoupení
2/ platba vstupenek po internetu  - vstupné vrací POUZE centrální kancelář TICKETPORTAL – POUZE návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny
3/ platba vstupenek na fakturu - vstupné se vrací převodem na účet zákazníka
Případné dotazy směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napsal(a):

Zanechat komentář