Vytisknout tuto stránku
středa, 30 červenec 2014 17:00

Kryštof Kemp sklízí nadšení

Napsal(a)
Kryštof Kemp 2014 Kryštof Kemp 2014 www.krystofkemp.cz

Přední česká skupina Kryštof odehrála třetí ze svých sedmi festivalových koncertů. Tentokrát se Kryštof Kemp zastavil v letním amfiteátru v Lokti nad Ohří a jeho pohodová rodinná nálada opět sklidila nadšení.

Vůbec nejrychleji vyprodaný koncert z jejich letní tour se uskutečnil 26. července za účasti interpretů jako Lenny, Nebe, Mňága a Žďorp a Marka Ztraceného, který definitivně v programu nahradil nešťastně zraněného Michala Hrůzu. Celý festival byl ukončen bezmála dvouhodinovou show skupiny Kryštof.

Kryštof Kemp je jednodenní zážitkový hudební festival s kapelou Kryštof a jejich kamarády v sedmi přírodních amfiteátrech. Kromě koncertů ve speciálním akustickém pojetí se můžou fanoušci těšit na parádní doprovodný program organizovaný jednotlivými členy kapely. Kempy tak nabízejí příjemné prostředí plné nezvyklých setkání, přátelskou, až rodinnou atmosféru a zábavu pro všechny generace.

Kempy zatím proběhly v Náměšti na Hané, Hukvaldech a Lokti nad Ohří. Dalšími zastávkami jsou definitivně vyprodané kempy 2. 8. Mikulov, 9. 8. Konopiště a 16. 8. Svojšice u Přelouče. Máte-li zájem zúčastnit se Kryštof Kempu, máte ještě možnost navštívit poslední ze zastávek, a to 30. 8. plzeňský Lochotín. Před plzeňským kempem máte možnost vidět skupinu Kryštof také na vizovickém Trnkobraní konajícím se 23. 8. (ve 12 h) nebo na oslavě 20. výročí festivalu Rock for People v ten samý den v Českém Brodě (22:20).

Nepropásněte vidět naposledy skupinu Kryštof před jejich ohlášenou roční pauzou.

Další články

 • Faces on TV představí materiál z připravované desky Faces on TV představí materiál z připravované desky

  Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

 • Legendární Pink Dots se vrací Legendární Pink Dots se vrací

  The Legendary Pink Dots jsou anglicko-holandská experimentální rocková kapela, která se zformovala v Londýně již před 40 lety. V Café v lese se představí hned zkraje nového roku.

 • Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague

  Skeptu i Addict by NobodyListen uvede pražský festival na svém pátém ročníku. Jeden z nejzásadnějších eventů na poli klubové hudby obsadí stage na Metronome a rozbouří páteční a sobotní červnovou noc! Nový zvuk, nové hvězdy! 

 • Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku

  Pětačtyřicetiletá kanadská zpěvačka a skladatelka Alanis Morissette vydává nový singl Reasons I Drink. Je to až k neuvěření, jak dlouho se tato hudebnice na hudební scéně pohybuje. Od vydání jejího úspěšného alba Jagged Little Pill uplyne v roce 2020 25 let. A tak toto jubileum oslaví vydáním nového studiového alba.