Vytisknout tuto stránku

My Chemical Romance nesmí odejít bez rozloučení, bouří se fanouškové

Nedávno proběhla sociálními sítěmi zpráva, že rocková sestava My Chemical Romance končí. Kapela to oznámila na svém facebookovém profilu. Fanouškům se to ale nelíbí.

My Chemical Romance My Chemical Romance Zdroj: mychemicalromance.cz

Newjerseyská formace svým oznámením minulý týden šokovala o to víc, že k tomuto činu neudala žádný důvod. Fanoušci byli zprávou o smrti My Chemical Romance zaskočeni. Kapela totiž nic podobného nikdy nenaznačila. Ba co víc, proslýchalo se, že vzniká nové album.

Příznivci amerického rocku se ale s facebookovým statusem kapely nehodlají spokojit a požadují důstojné rozloučení, vzpomínkový koncert. Na interentu se zanedlouho po zveřejnění oznámení o ukončení kariéry objevila petice, která nese název Have One Last World Tour to Say Goodbey to Their Fans a podepsalo ji již více než devět tisíc fanoušků.

 

 

V hudebních kuloárech se však proslýchá, že žádné rozlučkové turné nebude, protože My Chemical Romance zemřeli proto, aby se z jejích členů zrodil nový projekt. Spekuluje se o tom, že fanoušci mohou brzy „něco“ očekávat.

Jedním z důvodů celého tohoto divadla by mohl být fakt, že práva ke jménu My Chemical Romance vlastní nahrávací společnost, nikoli sama kapela. Nechme se překvapit, zda se opravdu jedná jen o spekulace, nebo o nový plán čtyřčlenné sestavy.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová