Němečtí Helloween mají opět našlápnuto do studia

Power metalový tank z Německa, skupina Helloween, se chystá na svět uděřit další deskou. Nedávno tak zasedla do nahrávacího studia pod ochrannými křídly společnosti Nuclear Blast a pod vedením producenta Charlieho Bauerfeinda (Gotthard, Hammerfall), aby v květnu roku 2015 mohla pánovanou novinku vypustit do světa. 

Německá kapela Helloween v květnu 2015 vydá další desku Německá kapela Helloween v květnu 2015 vydá další desku Zdroj: Helloween.org

Jedna z nejúspěšnějších kapel heavy metalové scény toto léto oslavila třicetileté výročí své existence. Helloween však třicítkou rozhodně nechtějí skončit, a tak sebevědomě pracují na novém materiálu v nahrávacím studiu MiSueno Studios na Kanárských ostrovech.

Nové album pro skupinu znamená také návrat k vydavatelské společnosti Nuclear Blast, u které ,,dýním" před časem vyšly už dvě nahrávky - The Dark Ride (2000) a Rabbit Don’t Come Easy (2003). ,,Mezi nahrávacími společnostmi Nuclear Blast rozhodně představuje skutečný heavy metal. Těšíme se, až budeme opět spolupracovat s tolika známými tvářemi," zhodnotil návrat ke společnosti současný zpěvák skupiny Helloween Andi Deris.

Také samotná společnost má z návratu kapely radost: ,,Jsme více než hrdi, že Helloween jsou opět součástí naší hudební rodiny. Znamenají pro nás více, než jen dvě úspěšné nahrávky. Společně máme velké plány a těšíme se na další úspěšnou spolupráci," prohlásil o opětovném navázání spolupráce majitel vydavatelství Markus Staiger. 

Poslední nahrávka kapely,  album Straight Out Of Hell z roku 2013, obsadila skvělé čtvrté místo na hudebním žebříčku v Německu a toto umístění si Helloween udrželi celých pět měsíců. Vzhledem k tomuto úspěchu a obrovské energii, která ve skupině stále dřímá, se dá očekávat, že květnová deska způsobí poctivou tlakovou vlnu mezi všemi metalheads...

Napsal(a):

Zanechat komentář