Ostrava v plamenech přidává atraktivní podívanou

Pořadetelé prvního ročníku rockového festivalu Ostrava v plamenech se rozhodli programovou nabídku kapel zpestřit o adrenaliné sportovní klání - k tvrdé hudbě přidali ukázky nejtvrdšího bojového umění.

Sonata Arctica Sonata Arctica Zdroj: pořadatel koncertu

V hudebním doprovodu tradiční thajské hudby se divákům představí zápasníci z největší školy thajského boxu na severní Moravě Como-3 Gym. Uvidíme vše, od zahajovacího rituálu každého bojovníka přes zajímavé souboje na profesionální i amatérské úrovni, až po dynamické a svižné přestřelky, a to ve všech váhových kategoriích. A nezůstane jen u koukání. Ti z vás, kteří jsou ostří hoši či silné ženy, budou mít možnost zapojit se do soutěže a vyzkoušet své vlastní síly. Odměnou těm nejlepším pak budou atraktivní dárky.


Čtete také : Ostrava v plamenech doplňuje line-up o W.A.S.P. 

 

Festival Ostrava v plamenech se bude konat v Dolní oblasti Vítkovice první srpnovou sobotu již od 13 hodin. O hudební zážitek se postarají tuzemské kapely Citron, Kreyson, Doga, Dymytry a Legendy se vrací. Jako zlatý hřeb večera zahraje finská Sonata Arctica a W.A.S.P. z  Los Angeles.
Vstupenky zakoupíte v předprodeji tradičně výhodněji než na místě - bližší informace najdete na www.ostravavplamenech.cz

Napsal(a):

Zanechat komentář