OTK pokřtí novou desku na Sedmičce

V neděli 30. března by měli zbystřit všichni fanoušci poctivé rockové avantgardy. V pražském klubu 007 pokřtí novou desku kapela OTK, kterým s touto slavnostní událostí pomůže Unkilled Worker a speciální host.

OTK OTK Zdroj: bandzone.cz

Šest let – tak dlouhá doba dělí nové album OTK od svého předchůdce Okolo. Během těchto šesti let vyměnilo pražské kvarteto bubeníka (nyní je jím Vít H. z Kontroll), získalo novou energii a jeho zvuk také o něco zhrubl. Výsledkem je nahrávka Atentát na Wericha, konceptuálně zdaleka nejodvážnější deska OTK v celé jejich kariéře, kterou smíchal a spoluprodukoval Tomáš Procházka aneb Federsel z kraut rockových B4.
Pokud si pamatujete legendární track „Stolní větráky“ z alba Kot (1998) a myslíte si, že už vás na tomto poli nemůže nic překvapit, budete velmi překvapeni. VELMI překvapeni: Atentát na Wericha uniká ještě o notný kus dopředu směrem k absolutnímu posluchačskému dada. Reakce na záplavu „vtipností“, linoucích se den co den z rádia či televize? Odpověď zkratkovitým „poselstvím“ ze sociálních sítí? Bohapustý experiment? Vyberte si. OTK každopádně na Atentátu na Wericha nešetří svým pověstným humorem a nešetří ani své fanoušky. Kolik jich zbude po tomto kobercovém náletu nemilosrdné avantgardy? Nechme se překvapit.
Křest CD Atentát na Wericha proběhne v neděli 30. března v pražském Klubu 007 Strahov za účasti speciálních hostů.

 

[tisková zpráva pořadatele]

 

 

Napsal(a):

Zanechat komentář