Plameny v Ostravě zahoří příští rok již potřetí

Velký festival žádá velké přípravy a ačkoliv se třetí ročník Ostravy v plamenech uskuteční příští rok v obvyklém letním termínu, pořadatelé pro vás mají již nyní aktuální informace.

Within Temptation Within Temptation Zdroj: pořadatel koncertu

 A ne informace ledajaké - rovnou vás zvou na jednu z největších hvězd, nizozemské Within Temptation, kteří účast ne festivalu přislíbili. I nadále zůstane koncepce festivalu stejná, každá z kapel nebude omezena jen na nějaký krátký průřez svou tvorbou, ale odehraje plnohodnotný koncertní program. Můžeme se těšit na osvědčené hity Within Temtation i na skladby z jejich dosud poslední desky Hydra, která vyšla vloni v lednu. Zda si v Ostravě kráska Sharon den Adel vystřihne i velice oblíbený duet „Whole world is watching" z tohoto alba a s kým - to se nechme překvapit.Kapela Within Temptation patří k nejuznávanějším evropským symfonicko-metalovým kapelám, své fanoušky našli mimo jiné i v USA i Japonsku. Jejich poslední album Hydra letělo okamžitě po žebříčcích raketově vzhůru a v České republice se stalo dokonce nejprodávanější vůbec. K image kapely kromě fantastické hudby neodmyslitelně patří i propracovaná vizuální show, o kterou ani v Ostravě nebudeme ochuzeni - své nádobíčko si přivezou s sebou. 

Čtěte také: Ostravu zachvátí tvrdá hudba už o víkendu

První lákadlo na Ostravu v plamenech tedy známe a o tom, kdo další z plánovaných 7 kapel svou účast potvrdí vás budeme obratem informovat. První vlaštovka je určitě velice lákavá a vstupenky jsou již v prodeji na www.ostravavplamenech.cz, zatím prvních tisíc kousků v limitované edici za 590 korun. Loňský ročník navštívilo více než 4 tisíce návštěvníků nejen z Čech a Moravy, ale také přilehlých států. Proto neváhejte a pokud máte zájem o spalující rockovo-metalové plameny, zapište si do kalendáře první srpnovou sobotu (6.8.) velkými písmeny OSTRAVA V PLAMENECH.


 

Napsal(a):

Zanechat komentář