Vytisknout tuto stránku

Portless natočili k singlu New Ride videoklip

Nová formace starých kolegů začíná plnit své sliby, že o nich hodně uslyšíme. Portless se do povědomí veřejnosti dostávají díky skladbě New Ride, která doprovází reklamu české Škody. Nyní k ní kluci natočili klip.

Portless Portless Zdroj: archiv kapely

Přelom roku 2012 a 2013 znamenal pro českou hudební scénu převrat. Cesty původní sestavy Support Lesbiens se rozdělily a vznikly dvě nové kapely – Portless v čele s Kryštofem Michalem a Support Lesbiens v čele s Hynkem Tomanem. Obě formace se nyní snaží znovu dobýt své místo v showbyznysu.

Portless zaznamenali svůj první úspěch v televizi. Skladba New Ride byla vybrána jako doprovodná hudba pro celosvětovou reklamní kampaň nové Škody Octavie. Úspěch kapely byl o to větší, že soutěž byla mezinárodní. Hudební počin si tedy svůj videoklip rozhodně zasloužil.

 

 

Kapela ale nesmí usnout na vavřínech, a tak pánové pilně zkoušejí nový materiál. S ním se představí již 24. dubna v pražském Lucerna Music Baru. Frontman kapely Kryštof Michal slibuje hodně různorodé počiny. Posluchači si tak budou moci užít našlápnuté kousky i kytarové balady.

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová