Powerwolf na Masters of Rock 2015 představí nové album Doporučený

K již zveřejněným kapelám, které v roce 2015 navštíví vizovický festival Masters of Rock, v pátek dne 12. září přibyla další. A nebude to nikdo menší než miláčci publika - mezinárodní skupina Powerwolf, která se na Zlínsku objeví s jedinečnou show.

Powerwolf se po boku Arch Enemy nebo Kamelot objeví na Masters of Rock 2015 Powerwolf se po boku Arch Enemy nebo Kamelot objeví na Masters of Rock 2015 Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz
Pořadatelé Masters of Rock jakoby se v posledních dnech doslova rozjeli. Není to ani pár dní, co z rukávu vysypali první potvrzené jméno pro následující ročník festivalu - švédskou kapelu Arch Enemy.

Band v čele s novou, půvabnou modrovlasou zpěvačkou Alissou White-Gluz doplnila v seznamu potvrzených interpretů  v tomto týdnu také řecká kapela Septicflesh, američtí Kamelot, německé gothic metalové legendy Crematory a Finové ze Sonaty Arcticy, kteří dokonce ohlásili, že se po sedmi letech ve Vizovicích objeví se speciálním vystoupením k patnáctému výročí vydání alba Ecliptica.

A k těmto všem právě dnes přibyl další neméně slavný interpret, a sice mezinárodní skupina Powerwolf, jejíž jméno v posledních několika letech rezonuje metalovým světem. Všechny fanoušky bezpochyby potěší, že se kapela kolem rumunského rodáka Atilly Dorna rozhodla jít ve finských šlépějích a v roce 2015 se na Masters of Rock objeví s unikátní show.

 


Den před plánovaným vystoupením kapely totiž světlo světa zpatří zcela nové album a vizovičtí metalheads tak budou první, kteří si na tyto písně budou moci zaházet hlavou. Jejich taneční kreace (a samozřejmě nejen ty) budou přitom součástí live vysílání, na něž se budou moci podívat fanoušci z celého světa a které později vyjde i na DVD.

To však stále není všechno. Horké zboží v podobě nové placky bude k dostání přímo ve festivalovém areálu a ti, kteří zde album zakoupí, budou mít také příležitost nechat si jej podepsat od členů kapely. A podpisová akce prý nebude žádná půlhodinovka, jak slibují pořadatelé.

Podívejte se také na fotogalerii: Powerwolf, Praha, 29.10.2013

V záplavě potěšujících zpráv, které se v souvislosti s vizovickým festivalem valí sítěmi internetu, pak na tomto místě musíme vyzvednout ještě jednu. Vstupenky, které byly dříve v České republice k dostání až v listopadu na zimní mutaci festivalu - Zimních Masters of Rock - nyní budeme moci zakoupit již v těchto dnech. Cena se pohybuje od 900 korun.

Zanechat komentář