Vytisknout tuto stránku

První ročník GBOB má své vítěze

Jak jsme již informovali, v pražském klubu Roxy v sobotu 14.prosince 2013 proběhl finálový soutěžní večer českého kola mezinárodní soutěže The Battle of The Bands.

Doctor Victor Doctor Victor Zdroj: gbob.cz

Je rozhodnuto - ceny rozdány. Po dramatických soubojích rekordního počtu přihlášených kapel, které se konaly během podzimu na různých místech republiky, se při finálovém večeru utkalo patnáct nejlepších. Diváci oceňovali originalitu, texty i celkovou show. Přítomni byli odborní porotci, hlasování publika bylo měřeno obvyklými SMS a celý večer kočírovala Lenny Trčková.
Za vlastní písně kořeněné energickými kytarovými riffy i celkový projev získala nejvíce hlasů pražská partička Doctor Victor. Jako druhá skončila kapela Zajíc Company  a trojici finalistů doplnila Ganja Haze. Zvláštního uznání se dočkala brněnská formace Ghost Of You.


Čtěte také: Mezinárodní soutěž hudebních talentů - již tuto sobotu se rozhodne


Všichni zúčastnění šli do soutěže s přáním dostat se do velkého mezinárodního finále, které proběhne v exotickém Bangkoku v únoru 2014. Ještě lákavější je pak hlavní výhra - 100.000 USD. Zatím naši  vítězové převzali hodnotné ceny od sponzorů ( Muzikus.cz, Music City a Rock Fashion) a Ti nejlepší i letenku na závěrečné hudební klání do Thajska.
Záznam z finálového večera můžete shlédnout na televizním kanále Óčko v neděli 22.prosince od 22 hodin

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Eva Makovská