Rockeři Gate Crasher představují nový videoklip

Brněnští rockeři Gate Crasher vypustili minulý týden do světa nový videoklip k písni Mrtvá. Jedná se v pořadí o druhý videoklip z jejich aktuální desky Bitterfly.

Gate Crasher představují videoklip k písni Mrtvá Gate Crasher představují videoklip k písni Mrtvá Zdroj: archiv kapely

Videoklip Mrtvá je sestříhaný ze záběrů pořízených během vystoupení Gate Crasher na festivalu Euro Bike Fest. Střihu se ujal Jan Hubáček, který se při tvorbě klipu pro kapelu realizoval již dříve. Uvedení tohoto videa mohlo být pro některé fanoušky překvapením. Proč, to vysvětluje frontman kapely, Ondra Novák:

„Původním plánem bylo natočit videoklip na písničku Ego, která je druhým vybraným singlem z nové desky. Z časových důvodů jsme ale museli natáčení odložit a Ego se bude točit až v srpnu nebo září. Hoza Hubáček, který je autorem minulého klipu Stále hledám, měl k dispozici záběry písničky Mrtvá z festivalu Euro Bike Fest a navrhnul, že bychom pro fanoušky mohli nachystat tento klip jako náhradu za slibované Ego. Nám se ten nápad moc líbil, tak jsme do toho hned šli."

 


Gate Crasher je rocková kapela, která pravidelně vystupuje na našich největších letních festivalech a doprovází jak české interprety, tak i zahraniční hvězdy. V minulosti si zahráli jako předskokani Aerosmiths, Ozzyho Osbourna, Iron Maiden, Korn nebo Die Happy. Letos kapela obráží pódia s novou deskou Bitterfly. Tato v pořadí již třetí studiová placka skupiny vyšla na podzim minulého roku. Jejími kmotry jsou Marta Jandová, Tomáš Hrbáček a František Furch.

Čtěte také: Rozhovor s Gate Crasher

Poslechnout skladby nejen z nového alba naživo si letos můžete například na Masters of Rock, Open Air Music Festu Přeštěnice, Motonáletu v Nikolčicích a dalších akcích.

Napsal(a):

Zanechat komentář