27.06.2013 17:00

Roger Waters: Změna místa konání pražského koncertu

Koncertní podobu legendárního alba Pink Floyd The Wall si můžete ve velkolepém pojetí zažít na vlastní kůži již příští týden. Ve středu 7. srpna do Prahy zavítá sám její autor Roger Waters s novým nastudováním, určeném pro velké stadiony.

Oproti původnímu autorovu záměru velkého stadionu se v Čechách však postavil nekompromisní zákon - v Praze je noční klid stanoven již na 22.hodinu. Světelná a laserová produkce předpokádá tmu, takže celá show bude přesunuta do sice honosného prostoru, nicméně menšího a uzavřeného - O2 arény. Na podobě koncertu by se nic měnit nemělo a své výhody má přesun jistě také - celý koncert lze odehrát v plné kvalitě ve večerních hodinách a nebude zastíněn případnými rozmary počasí - deštníky či pláštěnky můžete nechat v klidu doma.

 

 

Zakoupené vstupenky na stání zůstávají v platnosti, na sezení je nutné je vyměnit vzhledem k menší kapacitě O2 arény. Vstupenky v kategoriích gold a platinum, které byly prodané na určitá místa, je nutné vyměnit za nové, aby měl zákazník adekvátní sedadla i v novém místě konání. Podrobné instrukce k výměně najdete na stránkách pořadatele koncertu www.livenation.cz . Pokud lístky ještě nemáte, tamtéž najdete odkaz kde a za kolik je jich ještě posledních pár k mání. 

Čtěte také : Roger Waters hlásí triumfální návrat s The Wall

Kapela Pink Floyd bezesporu patří mezi nejznámější rockové legendy a album The Wall k jejich nejhranějším. Skladby z něj dodnes slýcháme v rádiích. A to i přes to, že deska spatřila světlo světa již v roce 1979 ! Jako hudební film ji pak v roce 1982 zpracoval režisér Alan Parker. Každý prvňáček se musí prokousat slabikářem, každý rocker by měl shlédnout film Pink Floyd The Wall. Těšme se tedy na první červencovou neděli, kdy nestárnoucí nadčasové písně opět živě zazní v Praze.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.