Sabaton potvrdili účast na festivalu Benátská noc

Švédská metalová formace Sabaton potvrdila účast na 21. ročníku festivalu Benátská noc, který je pořádán ve dnech 26.-28.června. Tam se představí jako hlavní hvězda pátečního večera.

Sabaton na festivalu Benátská noc Sabaton na festivalu Benátská noc Zdroj: sabaton.net

Sabaton koncem března úspěšně dokončili další část Swedish Empire Tour na podporu alba Carolus Rex, v rámci kterého se také třikrát představili v České republice. Nyní se pomalu připravují na letní festivalovou sezónu a na koncerty s Iron Maiden, kterým budou nejednou dělat předkapelu. Mezi potvrzenými letními festivaly je i Benátská noc, kde Sabaton zahrají v pátek večer.

Čtěte také: Sabaton dobyli Prahu

Festival Benátská noc(26. 7 – 28. 7. 2013) se již podruhé uskuteční v areálu Vesec u Liberce, kam se festival přesunul z původního umístění u Malé Skály. Důvodem přestěhování do Vesce bylo zejména to, že při nepřízni počasí se z areálu u Malé Skály stávalo jedno velké bahniště a několikrát ovlivnilo i samotný program festivalu. Vesec navíc umožňuje dobrou dopravní spojitost a komfortní zázemí.

Zatím potvrzené kapely: N.O.H.A. /D/, Sabaton /SWE/, Sunrise Avenue /FIN/, Desmod /SK/, Ine Kafé /SK/, Katarina Knechtová /SK/, Meky Žbirka /SK/, Metalinda /SK/, Peter bič project /SK/, The Paranoid /SK/, Wild People /SK/, Alkehol, Anopheles, Argema, BSP, Citron, David Deyl, David Koller, Debillheads, Harlej, Komunál, Marek Ztracený, Memphis, Monkey Business, Pipes and Pints, Pražský výběr, Rattle Bucket, Root, Těžkej pokondr, Walda Gang a XIII. století.

 

 

Do 14. dubna je možné si stále zakoupit celofestivalové vstupenky za cenu 1090 korun. Od 15. dubna se cena zvyšuje na 1190 korun.

Napsal(a):

Zanechat komentář