Serious Black není all stars projekt, ale regulerní kapela

Možná jste o novém power metalovém seskupení Seroius Black již slyšeli. Když se totiž sejdou v jedné sestavě taková jména jako v tomto případě, mají o publicitu postaráno.

Serious Black se únoru představí i v Praze Serious Black se únoru představí i v Praze Zdroj: Serious-black.com

 V Serious Black nenajdete žádná metalová nedochůdčata. Posuďte sami, kytara: Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween), bicí: Thomen Stauch (ex-Blind Guardian), basa: Mario Lochert (ex-Visions Of Atlantis), kytara: Dominik Sebastian (Edenbridge), klávesy: český zástupce Jan Vacik (ex-Dreamscape) a konečně zpěv: Urban Breed (ex-Tad Morose). Mohlo by se zdát, že tu máme další all star band, jež nebude mít dlouhého trvání, protože tolik ega pod jednou střechou nemůže fungovat. Členové kapely ale tvrdí, že toto je trochu jiný případ. Přebal alba As Daylight Breaks, Zdroj: Serious-black.com

"Nová kapela - šest členů, šest přátel - všichni se spoustou zkušeností a znalostí, podloženou mnoha lety působení v hudebním průmyslu a působením v nejúspěšnějších kapelách v ranku melodického metalu. Serious Black se liší od spousty takzvaných all star kapel, protože jsou ve skutečnosti opravdovou kapelou," tvrdí se v jejich prohlášení.

Debut As Daylight Breaks se chystá do obchodů 26. ledna. V prohlášení se praví, že deska je společným dílem všech členů sestavy, kteří se nemohou dočkat, až ji posluchačům představí naživo. Kdo má to štěstí, že sehnal lístky na pražský koncert HammerFall 6. února příštího roku, může se právě na tuhle partu v roli speciálního hosta těšit.

Napsal(a):

Zanechat komentář