neděle, 31 květen 2015 13:04

Sixx:A.M. se vrací do nahrávacího studia

Napsal(a)
Sixx:A.M. dokončili turné k desce Modern Vintage Sixx:A.M. dokončili turné k desce Modern Vintage Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Sixx:A.M.

Americký baskytarista Nikki Sixx je k nezastavení. Se skupinou Mötley Crüe cestuje po světě v rámci The Final Tour a se svou další kapelou Sixx:A.M. nedávno dokončil turné k desce Modern Vintage. Nyní se veřejně nechal slyšet, že se spolu s kolegy Jamesem Michaelem a DJ Ashbou chystají zase vrátit do nahrávacího studia.

Poslední zmiňované album Sixx:A.M. vyšlo teprve minulý rok a u fanoušků sklidilo velký úspěch. I samotní hudebníci jej považují za jejich dosud nejlepší nahrávku a tak nehodlají váhat, do nové tvorby by se měli pustit již koncem června. Vydání další desky je naplánováno na rok 2016.

Bylo řečeno, že inspirativnost koncertování přinesla skupině mnoho nápadů na další skladby. Tam se totiž ke kapele připojili i hráči jako je bubeník Dustin Steinke, který je známý zejména pro své působení v Bleeker Ridge, či zpěvačky Amber Van Buskirk a Melissa Harding. To pak může vyvolávat spekulace, zda se i v rámci nové studiovky objeví hudební hosté.

Zpěvák Michael se navíc vyjádřil k tomu, jak kapela a její příznivci fungují ve vzájemné symbióze. Údajně nikdo z formace neočekával, jaké pozitivní kritiky se Modern Vintage dočká. Album nadchlo posluchače i média, jejich dobré naladění zase motivovalo Sixx:A.M. k další kreativitě. Za důležitý mezník je považováno vydání písně Gotta Get It Right, která se svým stylem zcela liší od předešlých produktů skupiny.Sixx:A.M. vznikli roku 2007 v Los Angeles. Nejprve fungovali právě jakožto vedlejší projekt Nikki Sixxe, před časem ale Mötley Crüe anoncovali, že je jejich aktuální koncertní šňůra tou poslední. Vytížený basák tak může věnovat více energie i času nejen sobě, ale hře s Ashbou a Michaelem.

Další články

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny Ještě jeden polibek pro Prahu - Kiss se vrátí do O2 areny

  Jedna z největších rockových kapel historie se vydala na své (další) rozlučkové turné a v jeho rámci ji cesta podruhé zavede i do Prahy. Zatímco letošní vystoupení se odehrálo v Edenu, 1. července příštího roku se představí v O2 areně.

 • Odložený koncert Ozzyho a Judas Priest má nový termín Odložený koncert Ozzyho a Judas Priest má nový termín

  Ozzy Osbourne se potýká s kupou zdravotních potíží, jež ho nutí měnit plán zastávek probíhajícího rozlučkového turné. Mezi odložené termíny patří i pražský koncert v O2 areně, původně naplánovaný na 29. února. Ozzy společně s dalšími veterány - Judas Priest - vystoupí 13. listopadu příštího roku.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };