Slovenská Amy Winehouse vydává debutový singl

Nová tvář slovenské hudební scény Barbara Weiss, která je přirovnávána k Amy Winehouse, vypustí v pátek do světa svůj debutový singl i s videoklipem.

Barbara Weiss Barbara Weiss Zdroj: hudba.zoznam.sk

Na slovenskou hudební scénu přichází nový talent. Je jím mladá zpěvačka Barbarra Weiss. Od pátku 7. listopadu máte možnost poslechnout její debutový singl Lies, pilotní píseň z připravovaného alba. Nová deska bude specifická nejen zpěvaččiným jedinečným hlasem, díky němuž je často přirovnávána k slavné Amy Winehouse, ale také tím, že v sobě spojí hned několik hudebních žánrů. Mimo jiné pop a blues.

Podle Petera Stankovského, producenta PS production s. r. o., která debut mladičké zpěvačky zastřešila, má Barbařin hudební projekt mezinárodní ambice.

Čtěte také: ZAZ v Česku poprvé na vlastním

Na nahrávkách spolupracoval známý brazilský bubeník Andre Antunes, který dříve hrál právě s Amy Winehouse nebo Sinead O‘Connor. Bubeník se také objeví ve videoklipu k singlu Lies. Producent Peter Stankovský bubeníkovo herecké vystoupení okomentoval jako velmi unikátní. Podle něj není Andre Antunes právě extrovertní typ a kamery nemá zrovna v oblibě. Ve videoklipech se za svou hudební dráhu ukázal jen párkrát. Jeho souhlas s účinkováním ve videu k zpěvaččině písni tak znamená velký projev přízně a poklonu Barbařinu talentu.

Hudební projekt mladé slovenské zpěvačky nahrávala formace SPS Syndicate, která je složená z top slovenských hudebníků pod vedením Erika Rothensteina. O doprovodné vokály se postarala irsko-nigerijská zpěvačka Esosa IghodaroCelý videoklip byl ke zhlédnutí v pátek 7. listopadu na youtube kanálu společnosti PS production s. r. o.

Krátký teaser k singlu Lies:

 

 

Barbarra Weissová je devatenáctiletá zpěvačka z Bratislavy. Její vášeň pro hudbu se probudila, když bylo Barbaře devět let. Velkou zásluhu na tom měl také její otec, který je rovněž hudebníkem. Barbara vystudovala konzervatoř, kde se věnovala studiu hudby a zdokonalila se ve zpěvu. V současné době studuje kromě zpěvu také čínštinu na Univerzitě Komenského v Bratislavě.

Napsal(a):

Zanechat komentář