Support Lesbiens: Na světě je zbrusu nový singl v nové sestavě

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel v poslední době prodělala změnu v sestavě členů. Hudební uskupení chystá vydat nové album a zrovna představuje nový singl.

Support Lesbiens v nové sestavě Support Lesbiens v nové sestavě Foto: Petr Kurečka

Kytarista Hynek Toman, zpěvák Czenda Urbánek, bubeník Radek Tomášek, klávesista Jan Andr a baskytarista Filip Fendrych, tak to je nová sestava skupiny. Support Lesbiens letos budou mít napilno, jelikož chystají na konci října vydat nové album a poté chtějí vyrazit na koncertní turné. Nyní však bylo hlavním cílem vydat novou hitovku. To se podařilo a na svět se dostala skladba s příznačným názvem Changes.

Changes reflektuje nedávné změny, které v kapele proběhly, a má za úkol představit fanouškům novou tvář skupiny. Dalo by se říct, že název songu vyjadřuje, že změna je život. K nové písničce bude možné zanedlouho zhlédnout i videoklip, který se začal natáčet hned den po nahrání skladby. Premiéra videa je plánovaná na 15. května.

Celou skladbu Changes i můžete poslechnout zde

Pokud byste chtěli Support Lesbiens slyšet naživo, máte šanci na charitativní akci ve Velkém Meziříčí 25. května. Poté můžete kapelu podpořit jako předskokany 24. června na koncertu amerických rockerů Bon Jovi.

Napsal(a):

Zanechat komentář