Tonya Graves řádí na kolečkových bruslích. V klipu Better Than You Know

Česko-americká zpěvačka Tonya Graves natočila nový videoklip. Poté, co vizuálně ztvárnila singl 39 Reasons  z alba I’m The Only Me, se zpěvačka rozhodla natočit příběh ke skladbě Better Than You Know.

Tonya Graves si dala pořádně do těla Tonya Graves si dala pořádně do těla Zdroj: youtube.com

Zpěvačka skupiny Monkey Business se v loňském roce pustila také do sólové tvorby, čímž si splnila svůj dávný sen. Jak sama Tonya Graves řekla, na vlastní album čekala celých jedenáct let. Práci na svém prvním sólovém studiovém počinu I’m The Only Me si však vychutnala, a připravila tak nejen svým fanouškům pořádnou porci česko-americké energie.

S vydáním desky v roce 2011 Tonya vydala také první videoklip. Kvůli 39 Reasons skákala zpěvačka pět hodin na trampolíně. Tento výkon Tonya přirovnala k třiceti hodinám v posilovně. Dalo by se tedy očekávat, že podobným fyzickým kouskům se napříště vyhne. Avšak Tonya sportovala znovu. Natáčení videoklipu Better Than You Know doprovázel dvanáctihodinový tanec na trekových kolečkových bruslích.

„Když jsem psala text k písničce Better Than You Know, inspirací mi byla pohádka O červených botách od Hanse Christiana Andersena. Příběh má ale tragický konec, který moc nezapadal do scénáře moderního, tanečního klipu s prvky retra. Nakonec jsem si vzpomněla na další moji oblíbenou pohádku - Průvodce ze země Oz. A scénář byl pomalu na světě. Akorát místo bot máme na nohách trekové kolečkové brusle, na kterých není tanec až tak jednoduchý. Natáčení, i přes pár modřin a karambolů, byla zábava a všichni jsme si to užili,“  říká o svém novém počinu Tonya Graves.

 

 

Společně s Tonyou se v klipu objevují tanečníci z taneční skupiny Yemiho A.D. O produkci se postarala společnost ManaWorld za režijního vedení Ondřeje Urbance. Retro šaty a celkový styling pocházejí z dílny Lazy Eye (za přispění firmy Puma).

Tonya Graves si po náročném natáčení ale rozhodně neodpočine. Již 24. října totiž vyjíždí na Komorní Turné Support Lesbiens, kde vystoupí jako speciální host. Na koncertech si tak zazpívá se Supportama nejen jejich společné duety, ale dostane také prostor zazpívat sama za doprovodu klavíristy Honzy Andra. Na 21. prosinec je rovněž přichystán vánoční koncert, kde Tonya představí svou novou kapelu. Sólová tvorba i vánoční skladby se ponesou magickým prostorem pražského JazzDocku.

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>