Veřejná sbírka na koncerty? V Kralupech žádný problém

Za pomoci projektu Hithit.cz se v Kralupech nad Vltavou vybírají peníze, které pomohou k uspořádání tří koncertů hudebníků z kategorie těch nejlepších u nás. Bude sbírka úspěšná?

Petr Kolář zazpívá z vybrané trojice jako první Petr Kolář zazpívá z vybrané trojice jako první Foto: Eva Makovská, musicweb.cz

Jestli se podaří vybrat cílovou částku sto tisíc korun, to pořadatelé zjistí za čtyřiačtyřicet dní, tedy v neděli 17. března. Jedná se o historicky první regionální sbírku tohoto druhu, v takovém formátu a takové velikosti, navíc s cílovou částkou sto tisíc korun. První z koncertů, který bude spolufinancován z tohoto výtěžku, se uskuteční už 26. května v tamním KD Vltava, kde zahraje a zazpívá se svou kapelou Petr Kolář.

Přispět může úplně každý částkou od tří set korun

Kdysi se lidé společnými silami zasloužili o Národní divadlo, tak proč by se nyní nemohli spojit, aby si dopřáli koncerty, na které ve svém městě nejsou zvyklí? Navíc za každý příspěvěk obdrží dárce na oplátku dárek v podobě volných vstupenek, a to až do výše tří a půl tisíc korun. Je na každém, kolik se rozhodne přispět.

Pokud se cílová částka nepodaří vybrat do konečného data, budou všechny příspěvky vráceny. A to do koruny. Díky projektu Hithit.cz už se podařilo vybrat peníze například na novou desku Vladimíra 518 nebo otevření hudební školy pro malé děti. 

Napsal(a):

Zanechat komentář