10.03.2013 15:00

Vycházející hvězda Jay Beck přichází se stylovým videoklipem

Od března mohou diváci televizní stanice MTV sledovat nový videoklip Jaye Becka s názvem Maybe. Jedná se o poutavé a promyšlené dílo, které by nemělo uniknout Vaší pozornosti.

Za vznikem tohoto projektu stojí vytrvalá tříletá práce a výborný tým herců, muzikantů a režiséra. Vedle mladého producenta se na něm podílel populární saxofonista Ivan Myslikovjan aka Ivan M a režisér Ondřej Stluka. Hlavní role obsadily Linda Petáková a její soupeřka Lenka Kotlánová. Nadějné herečky se dokázaly naplno vžít do svých postav, a proto jejich výkony vypadají naprosto věrohodně.

 

 

Osou celého videoklipu je příběh mladé boxerky, která nastupuje proti zkušenější soupeřce. Přestože jí hod mincí nevěstí nic dobrého, dokáže se postavit strachu a nalézt ve svém srdci odvahu. Tato idea je klíčovým bodem napínavého děje.

„Od začátku bylo jasné, že to nebude ledajaký videoklip. Na tenhle druh muziky nebo filmového vyprávění v klipech v běžných hitparádách nejsme zatím zvyklí. Ale to je přeci výzva!" nechal se slyšet produkční Petr Smyczek.

Přípravy na natáčení trvaly dlouhou dobu, jen boxerky musely projít více než ročním tréninkem. Myšlenka videoklipu nadchla celý štáb. A co znamená pro samotného autora? „Maybe není jen můj první klip, ale je to ukázka toho, že když v něco naprosto věříte a jdete si za tím, celý vesmír se spojí, aby se vám vaše myšlenka podařila zrealizovat a předat lidem."

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.