Will.i.am předvede svou sílu na desce #willpower

Duben přinese dlouho očekávanou novinku. Will.i.am vydá sólové album. Hity známé z éteru i z žebříčků hitparád se nyní dostávají na desku a doplní je řada dalších singlů. Jak už je u will.i.ama zvykem, přizval si k sobě řadu hudebníků, takže ani tentokrát nebude nouze o slavná jména a hlasy.

will.i.am a #willpower will.i.am a #willpower Zdroj: hiponline.com

Deska, kterou will.i.am vydává pod labelem Universal Music, vychází 22. dubna a ponese titul #willpower. Na tracklistu se objeví úspěšné singly jako T.H.E. (The Hardest Ever), který vznikl ve spolupráci s Jannifer Lopez a Mickem Jaggerem, nebo skladba Scream & Shout, na níž se podílela Britney Spears.

Will.i.am si evidentně zakládá na spolupráci s dalšími umělci, pod singly je podepsána slušná řádka hudebníků. Mezi nimi jsou Eva Simons, Lil Wayne, Diddy, Chris Brown, Miley Cyrus, Skylar Grey, Nicole Scherzinger a další. Součástí desky #willpower bude i singl, který právě vyrazil do éteru. Jmenuje se #thatPOWER a je dílem will.i.ama a Justina Biebera.

 

 

Bývalý frontman skupiny The Black Eyed Peas sliboval autorskou desku od loňského roku. 22. dubna dostojí svým slovům a deska přijde do prodeje. Album #willpower bude čtvrtou sólovou deskou v diskografii will.i.ama a naservíruje velkou dávku elektronické a taneční hudby.

Napsal(a):

Zanechat komentář