neděle, 08 leden 2012 21:44

Beatfest "Na Kloboučku"

Napsal(a)

Ojedinělý koncert se uskutečnil 15. prosince 2011 v Tesla aréně v Praze. Na jubilejním 10. Beatfestu s podtitulem "Na Kloboučku" se představila více než dvacítka interpretů, kteří společně s Michalem Pavlíčkem spolupracovali na úspěšném televizním pořadu "Na Kloboučku".

Na této velké oslavě desátých narozenin Rádia Beat se na pódiu postupně vystřídali- Michal Pavlíček, zpěváci Monika Načeva, Bohouš Josef, Tomáš Hájíček, Roman Dragoun, Miroslav Imrich, Ondřej Konrád, Jan Sahara Hedl, Vlasta Redl, Marcela Březinová, Vilda Čok, Dodo Doležal, Bára Basiková, Dan Bárta, Kamil Střihavka a muzikanti Miloš Meier, Maťo Ivan, Petr Henych, Jiří Veselý, Luboš Andršt, Radim Hladík a spousta dalších...

Další články

 • Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague

  Skeptu i Addict by NobodyListen uvede pražský festival na svém pátém ročníku. Jeden z nejzásadnějších eventů na poli klubové hudby obsadí stage na Metronome a rozbouří páteční a sobotní červnovou noc! Nový zvuk, nové hvězdy! 

 • Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku

  Pětačtyřicetiletá kanadská zpěvačka a skladatelka Alanis Morissette vydává nový singl Reasons I Drink. Je to až k neuvěření, jak dlouho se tato hudebnice na hudební scéně pohybuje. Od vydání jejího úspěšného alba Jagged Little Pill uplyne v roce 2020 25 let. A tak toto jubileum oslaví vydáním nového studiového alba.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici

  Američtí Korn se po třech letech vrátí do České republiky. 30. května 2020 v pražské Tipsport Areně představí své poslední album The Nothing. Jako předkapela vystoupí francouzská deathmetalová skupina Gojira.

Více z této kategorie: Vyměnte politiky »

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };