čtvrtek, 21 listopad 2019 18:36

Foto: Black Star Riders, Praha, Nová Chmelnice, 20. 11. 2019

Napsal(a)

Prahu navštívila na svém turné staronová hardrocková legenda. 

Sami Black Star Riders jsou relativně nová kapela, která má na svém kontě už 4 alba. Sama kapela je v podstatě ale reinkarnace Thin Lizzy, jejíž členové nechtěli používat toto jméno z respektu k zesnulému frontmanovi Philu LynottoviJak vidno, jedná se o ostřílené pardály a bylo to na koncertě znát. Z pódia sršela neskutečná dávka energie a nadšení. Kapela měla nasazení, jako by nehrála v malém klubu, ale na velkém stadiónu. Publikum jim toto nadšení vracelo a výsledkem byl skvělý večer. Zde se můžete podívat na pár fotografií. 

Přehled

 • Místo konání: Praha, Nová Chmelnice
 • Datum: středa, 20 listopad 2019

Další články

 • Ozzy Osbourne vydá po deseti letech novou desku Ozzy Osbourne vydá po deseti letech novou desku

  Na začátku listopadu se na twitterovém účtu amerického zpěváka a textaře Ozzyho Osbourna objevil status, v němž tento stále aktivní muzikant avizoval nový singl. A druhý den jej skutečně vydal. A to nebylo všechno.

 • Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy

  Protože se návrat ztracených synů Michaela Kiskeho a Kaie Hansena do sestavy Heloween setkal s ohromujícím zájmem a následující turné Pumpkins United (se dvěma zastávkami v České republice) dokázalo po celém světě nalákat stadiony nadšených fanoušků, bylo zjevné, že nemůže následovat nic jiného než další studiovka. Kapela práce na ní potvrdila, ale žádné bližší informace neposkytovala. Až dosud.

 • Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí Nakupte audio supervýhodně! Black Friday s obřími slevami vrcholí

  Do Vánoc zbývá méně jak měsíc a vánoční nákupy nabírají na obrátkách. Pokud chcete na dárcích nějakou tu korunu ušetřit, je ideální nakoupit je v rámci akce Black Friday. Podívali jsme se proto do obchodu Mobil Pohotovost a vybrali ty nejzajímavější kousky.

 • Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest Nadupanému lineupu Masters of Rock vévodí Judas Priest

  Asi nejlepší sestavu vystupujících si na příští rok nachystali pořadatelé příštího ročníku vizovického festivalu Masters of Rock. Nejvýraznější akvizicí jsou bezesporu metaloví pionýři Judas Priest, ale tím výčet zajímavých jmen ani zdaleka nekončí.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };