úterý, 05 listopad 2019 12:39

Foto: Earth, Wind & Fire Experience, Lucerna, 4. 11. 2019 Doporučený

Napsal(a)

Pražskou Lucernu roztančili legendární Earth, Wind & Fire Experience

V POZVÁNCE  na koncert jsme vás lákali na nefalšovanou funkovou smršť a kdo přišel, určitě nelitoval. Už před osmou večer bylo v Lucerně živo díky produkci DJ, který přicházající diváky postupně ladil do té správné nálady. Kolem deváté pak všichni bouřlivým potlesekem přivítali na podiu všech 13 hudebníků Earth, Wind & Fire Experience. Spustili zvolna, ale zhruba po hodině začali servírovat jeden hit za druhým, zvedli z židlí i sedící diváky a skvělá nálada vygradovala asi největším hitem September, kdy už tančili všichni i  na nejvyšších balkonech. Následovalo poděkování a rozloučení ... samozřejmě že jen "na oko" ... nešlo opustit najednou tak rozjásané publikum. Během jen několika málo minut se muzikanti na podium vrátili a ještě přidali.

Ze začátku koncertu pro vás máme pár fotografií.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Praha
 • Datum: pondělí, 04 listopad 2019

Další články

 • Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně Queenie mají obrovský úspěch, těšte se na druhý koncert v O2 areně

  Fanoušci hudební legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen mohou v květnu zažít megakoncert Queen Relived 2020 v O2 areně hned dvakrát po sobě. Pro velký zájem o vstupenky přidávají organizátoři v sobotu 16. května 2020 další show. Jedna z nejlepších světových tribute skupin Queenie tak po 1200 odehraných koncertech po celém světě uvede na domácí půdě dvojitou dávku těch nejlepších hitů legendární britské rockové kapely.

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

  Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

 • Foto: The Tiger Lillies, Divadlo Archa, 6. 11. 2019 Foto: The Tiger Lillies, Divadlo Archa, 6. 11. 2019

  The Tiger Lillies je tříčlenná skupina, která vznikla v roce 1989. Všichni členové pocházejí z Londýna. Koncertují po celém světě a v České republice koncertují pravidelně od doby svého vzniku. Mrkněte na náš fotoreport z Divadla Archa.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };