neděle, 09 prosinec 2012 14:00

Foto: Jon Spencer Blues Explosion, Palác Akropolis, Praha, 8. 12. 2012

Napsal(a)

Po úspěšném koncertu v srpnu loňského roku se trio Jon Spencer Blues Explosion vrátilo do pražské Akropole. Ještě před nimi však pódium obsadilo pozoruhodné dívčí punkové seskupení The Mentalettes. Ačkoliv holky vypadaly křehce, na pódiu to dokázaly skvěle rozjet a naladit tak publikum na hlavní hvězdu večera.

Po malé přestavbě pódia se v sále setmělo a za ponurého osvětlení začala detonace na pódiu. Jon Spencer v kožených kalhotech a jeho dva kumpáni zůstali věrni svému jménu - Blues Explosion. Jejich koncert byl temný a hlasitý. Prohlédněte si pár fotek.

Přehled

 • Místo konání: Palác Akropolis, Praha
 • Datum: sobota, 08 prosinec 2012

Další články

 • Guns N' Roses se v červnu vrátí do Letňan Guns N' Roses se v červnu vrátí do Letňan

  Letňanské letiště příští léto zažije velký návrat jedné z největších kapel rockové historie. Guns N' Roses před třiceti lety svým debutem Appetite for Destruction přepsali pravidla rockové hudby. A nyní se v plné síle vrací.

 • Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram

  Zpěvačka Whitney Houston bude po Michaelu Jacksonovi, Roy Orbisonovi, Buddy Hollym nebo Marii Callas další umělkyní, která v podobě hologramu vystoupí v rámci turné po celém světě. Pro dosažení maximálně autentického koncertního zážitku nebude na jevišti chybět hudební doprovod její původní živé kapely, zpěváci a tanečníci - vše obklopené velkolepou scénou a osvětlením. Na přípravě turné spolupracují správci pozůstalosti zesnulé zpěvačky s firmou BASE Hologram, pro kterou to bude už čtvrtý počin s virtuálním interpretem. 

 • A-ha vyrážejí na evropské turné, poprvé dorazí i do Česka A-ha vyrážejí na evropské turné, poprvé dorazí i do Česka

  Legendární norská popová skupina A-ha zahraje poprvé v České republice. Na pódiu budou stát všichni tři původní členové A-ha Morten Harket, Magne Furuholmen a Paul Waaktaar-Savoy.

 • Faces on TV představí materiál z připravované desky Faces on TV představí materiál z připravované desky

  Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };