úterý, 19 listopad 2019 21:00

Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Doporučený

Napsal(a)

Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

Jak sám zpěvák řekl, vstupují do druhé dekády a chtělo to změnu - místo Retro Music Hall zvolili LMB. Diváci, kteří zaplnili celý sál i balkóny, při čekání na koncert shlédli několik videoklipů Kamila Střihavky, které všechny naladily na tu správnou atmosféru. Lehce po osmé pak se svými písněmi přišel Johny Rose s kapelou Nevereasy. Sklidil velký potlesk a po rychlé přestavbě pódia jsme přivítali Kamila Střihavku s Leaders!. Známé hity z celé zpěvákovy éry doplnil o covery písní Deep Purple, Led Zeppelin i AC/DC.
Z koncertu pro vás mám fotoreport.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar, Praha
 • Datum: pondělí, 18 listopad 2019

Další články

 • Foto: The Young Gods, Palác Akropolis, Praha, 4. 12. 2019 Foto: The Young Gods, Palác Akropolis, Praha, 4. 12. 2019

  Nestárnoucí The Young Gods jeli jako švýcarské hodinky! Podívejte se na náš fotoreport. 

 • Bittová, Dusilová, Načeva se příští rok vrátí naposled společně na pódia Bittová, Dusilová, Načeva se příští rok vrátí naposled společně na pódia

  Trojice hvězdných zpěvaček Iva Bittová, Lenka Dusilová a Monika Načeva se spolu znovu sejdou na jednom pódiu. V listopadu roku 2020 budou mít diváci poslední možnost vidět a slyšet výjimečný koncertní program „spolu naposledy", který fantastickým způsobem svádí dohromady hudební styl a um tří výrazných umělkyň české alternativní hudební scény.

 • Koncertní show The Simon Garfunkel Story se chystá poprvé k nám Koncertní show The Simon Garfunkel Story se chystá poprvé k nám

  V příštím roce se v České republice poprvé představí londýnská show o jedné z nejpopulárnějších hudebních dvojic všech dob s názvem The Simon & Garfunkel Story. Příběh slavného dua, a hlavně jejich písně, připomene živá kapela v čele s představiteli Simona a Garfunkela, o nichž britský divadelní server Theatre Weekly napsal, že „více už se originálu přiblížit nelze".

 • Xindl X představuje vánoční videoklip a chystá se do O2 areny Xindl X představuje vánoční videoklip a chystá se do O2 areny

  Ve čtvrtek 28. listopadu nadělil Xindl X sobě i svým fanouškům vyprodaný narozeninový koncert v pražském Foru Karlín. V závěru narozeninové oslavy převzal od zástupců vydavatelství Universal Music Platinové desku za album Sexy Exity a oznámil termín další velké samostatné koncertní show. Zpěvák zazpíval novou píseň a odtajnil i plány na rok 2021.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };